Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Mafia Wars: Sezon 2 (Bitti, Yoruma Açık)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Asteroth said:
kitana said:
benim için problem yok ; ama lordun ölmesi açıkçası halkı şoke etti.

çabuk sonuç istemeleri çok normal.

Nasıl yani senin için problem yok? Kasabamızın Lordu ölmüşken bu senin için nasıl bir problem teşkil etmez?

Ya halktan üçüncü tekil şahısla bahsetmene ne demeli?

lordun ölmesi sorun değil demek. pek sevmezdin sanırım?
Sosyal ağlarda paylaş

kitana said:
Aceleci olmamıza gerek yok diyen sesu'ya aceleci ya da yavaş irdelemek konusunda problem olmadığını söyledim.

Galiba fırsatçılar bazı sorumluluklarını masumların üstüne atmak için fırsat kolluyor.

lordun ölmesi sorun değil diyorsun, sonra yok kurt adammış kuş kadınmış gibi saçmalıklar ortaya sürüyorsun. gözüm üstünde.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:
kitana said:
Aceleci olmamıza gerek yok diyen sesu'ya aceleci ya da yavaş irdelemek konusunda problem olmadığını söyledim.

Galiba fırsatçılar bazı sorumluluklarını masumların üstüne atmak için fırsat kolluyor.

lordun ölmesi sorun değil diyorsun, sonra yok kurt adammış kuş kadınmış gibi saçmalıklar ortaya sürüyorsun. gözüm üstünde.

Sen kim oluyorsunda gözüm üstünde diyorsun yahu?

Ayrıca "lordumuzun ölmesi problem değil" yanlış anlaşılmasını açıkladım yukarda , söylediklerimi dinlemeden saçma sapan yargıya devam , çok güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
kitana said:

Evet Asteroth bey bunu nasıl açıklayacaksınız ?

Neyi nasıl açıklayacağım?

Her iki durumda da benim sorum geçerli. Kendisinin iddia ettiği gibi acele etmemiz, suçluları bir an önce ifşa etmemiz konusunda problemi yoksa, tehditler karşısında bir korkusu da yok demektir.

Eğerki benim iddiamdaki gibi Lord'umuzun ölümü konusunda problemi yoksa, eh pek de bir açıklamaya gerek yok sanırım?
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:
kitana said:

elesso neden sürekli kurt adamların saçmalık olduğunu öne sürüyorsun.
bir şey mi empoze etmeye çalışıyorsun biz mazlum halk insanına?
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili halk, kendimizi yiyip bitiriyoruz ancak lordumuz vefat ettiğinden beri ortalıklarda gözükmeyenlere ne demeli ?
Biz burda belli ki suçluyu bulmaya çalışıyoruz. Aranuzda hainler de olabilir ancak onlar da kendilerini ele vermemek için mantıklı fikirler belirtmek zorunda ve yalan olsa da yeni fikirler her zaman için bizim yararımıza olacaktır. Bu nedenle kasabamızdaki herkes en basit haliyle fikrini belirtmeden birbirimizi suçlamayalım derim. Bunun yerine birlik olup kendini saklayanları suçlarsak aralarındaki suçlular baskı altında olduklarından bir şeyler yapmak zorunda kalırlar ve bir şekilde kendilerini ele verecek bir hata yaparlar diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

kitana said:
Benim kimseye hiç bir korkum yok.

Açıkçası elesso ya kurt adam gerçeğini açıkladıktan sonra kendisinin hala bunların bir peri masalı olduğunu ve hala inandığımıza şaşırdığını açıkladı.

Kendisi bu kurt adam gerçeğinden caydırıyor olmasın?

kimliğini saklamaya çalışan insan paniği görüyorum sende.. cümle kuramıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:
kitana said:
Benim kimseye hiç bir korkum yok.

Hepimiz burada bir yandan Kurt adamlar, bir yandan da kultistlerden korkarak yaşarken nasıl kendinden bu kadar emin olabiliyorsun?

Kurt adam gerçeğini bizden saklamaya çalışan insanlar bile varken neden gelip benim boş yere korkumu sorguluyor ve linç etmek için bahane arıyorsun anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

thelegbra said:
merhaba arkadaşlar :)

thelegbra said:
acınızı anlıyorum, suçlular içimizde ama daha hiçbirşey belli olmadan bu kadar agresifliğe gerek yok. ateş düştüğü yeri yakarmış diyorum.

demin merhaba derken sırıtıyodun, ne bu şimdi ılımlı insan önemseyen insan ayakları.

öbür arkadaşlara gelince ben şahsen kurtadamlara inanmıyorum. lord azmo tek bi konu dışında mükemmeldi;eğitime gereken önemi vermedi halkımızda böyle cahil kaldı işte.

ayrıca o bahsettiğiniz kurttu kuştu olsam salak gibi bu kadar dikkati üstüme niye çekiyim ha sorarım size.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...