Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AOC Patladı mı?

EzerGecer

Öne çıkan mesajlar

• 5 hafta sonra ...
draedan said:
ogrendik ki olay hicbir zaman grafikte, sasali animasyonlarda degil maalesef. dx10 muhtesem gozukuyor ama ondan once icerik, game design.

insh, birkac ay sonra hersey yerine oturur, tekrar full kalite oyunu deneme sansimiz olur.

çok güzel açıklamıs arkadas keske ea games fifa içinde bunu 10 sene oncedusunmeye baslasaydı :P Sensible FTW
Sosyal ağlarda paylaş

Lind3r0th said:
draedan said:
ogrendik ki olay hicbir zaman grafikte, sasali animasyonlarda degil maalesef. dx10 muhtesem gozukuyor ama ondan once icerik, game design.

insh, birkac ay sonra hersey yerine oturur, tekrar full kalite oyunu deneme sansimiz olur.

çok güzel açıklamıs arkadas keske ea games fifa içinde bunu 10 sene oncedusunmeye baslasaydı :P Sensible FTW

sensible son oynu çıkardığında oyunu yapanlardan bir adamla röportaj vardı.

yok neymiş beckham'ı çok benzetmişler bilmem ne ben oynarken futbolcunun suratına mı bakıyorum benzese ne olur. bana akıcılık ve hız önemli demişti. güzel de demişti.

ama conan'daki grafikler bence çok hoş yani oynarken zevk veriyor. yani bugün grafikleri iyi diye başka oyun oynamıo mu insanlar? oynuyor. insanlar sabırsız. pat diye önlerine kusursuz bişeyler gelsin istiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

mmorpg gibi aylarca, hatta yıllarca oynanmaya müsait olması gereken, ancak bu sayede aylık ücret gelirine sahip olabilecek bir oyun çeşidini ücreti bir kere ödenip, sabahtan akşama kadar biten ve kenara kaldırılan shooter'larla bir mi tutuyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

İçimde kalmış burda söviyim rahatlıyım..

Allah belanı versin Funcom o combat sistemini gördükten sonra hiçbi oyun tat vermiyo, ama bir oyun bu kadar boka batırılır mı allahınızdan bulun..

Yok anam 1 seneden önce adam olmaz bu oyun onu anladım, o zaman da 15 kişi kalır doya doya oynarız herhal kendi aramızda...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...