Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

erkeği seksi kılan unsurlar

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

goldberg MMA'e, EliteXC'ye falan da çıktı ama..

hani bizim gibi sıradan canlılara vurdumu spatula gerektirir
PRIDE FC'ye de çıktı galiba..

böle WWE'den dövüşe geçen bi de brock lesnar vardı sanırım. MMA maçı kötü olmuştu gerçi.. MMA'dekiler insan değil ama öle bi sorun var.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben en çok Hulk Hogan ı severdim. Çok babacan gelirdi böyle, o adam dövdükçe sevinirdim ben. Filmlerle filan popülarite kasmasına bağlıyorum tabi bunu.

Yıllar sonra flash tv de gördüm kendisini, Hollywood Hogan olmuş, bi triplere girmiş saçmalayıp duruyodu, yaşlanmış bi de, küçükken bunları mı izliyomuşum ben diyip kapatmıştım.

bu da böyle bi nostalji olsun arada işte...
Sosyal ağlarda paylaş

hatta arkasından tutur elini falan, ya adam o an imana gelir "bırka benı ölmeyi hakkettim" diyerek bıraktırmaya calışır jackie bırakmaz, ama eldiveni cıkar veya kolu yaralıdır tutamaz daha fazla, veya hala imana gelmemiştir kaka adam, hala bıcak sallama falan calışır kendini tutan jackie'ye jackie2 bırakmak zorunda kalır.

goldberg kimmiş
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır bir kere jackie'nin dayak yediği sahneler var slowmotion. Üzerine 5 kişi çöker beyzbol sopalarıyla, jackie suratında bir acı ifadesi, arkada epic bir müzik eşliğinde kırılan soplara inler.

gururu kırılmıştır, babasının evinde sargılar içindedir. ama hala doğru şey için savaşabilecektir. Çünkü o Jackie'dir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca epic level spartan warrior gibi kaslı değildir. Komando gibi silah ta kullanmaz. Halktan birisi gibidir Jackie...

Hatta doğrudan halktan birisidir. FBI suikastçisi değil, kendi halinde yaşayan vatandaştır Jackie, Vietnam gazisi değil, tıfıl arkeologdur, CIA ajanı değil, taksicidir Jackie...
Ancak ondaki o yürek var ya o yürek... Ne mafyalar, ne tarikatlar, ne psikopatlar dize getirmiştir. O azimle ne dağlar yıkmıştır kendisi. Ufacık boyuyla ne devleri indirmiştir...

Ogre gibi adamı tek vuruşta uçurmaz, kendi eli de acır. Cebinden çıkardığı katanasıyla düşmanlarını biçip geçmez, gider sandalye kullanır. Merhametlidir de kendisi, öldürmez kimseyi, döver bırakır, nasıl olsa düşmanları bi mallık yapıp kendi kendine ölürler. Ama merhametli işte, kıyamaz, canından can gider insanlar öldükçe :(

ımm... genel olarak böyle tabi. arada birkaç tane epic karakteri vardı sanırım ama hatırlamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

çok minik bi göbek yani eli koyduğunda el kıvrımıda tam oturcak şeklde ama o göbeğe ramen kasıkların ordaki kaslar var ya neyse onlar çok hafif o da olcak

belinde gamze olcak
gülüş çok önemli
saçlar mümkünse kısa(en kısasından)
spor giindiğinde de şık giindiğinde de kıyafeti düzgün taşicak
hafif esmer tenli
kılsız(paticek bildiğimiz biri kadar da kılsız değil)
ve teni pürüssüz olcak
ses tonu çok önemli ha bir de boş konuşmicak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...