Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

off

karakedi

Öne çıkan mesajlar

Ben actım Bartz da patch 5dk bıle surmedı ama oyun cok kasıyor krokunc lag var bıde etrafta cok superdood var :)[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Sosyal ağlarda paylaş

oyunda zerre lag yok be sistemin kaldırmıyordur grafik ayarlarını kıs[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

abi sabah 9 da başlatmıştım akşam 3 gibi bitmişti onu biliyorum 512 adsl var bide :)[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 31 Mart 2004 00:16 tarihinde demiş ki:
Ben actım Bartz da patch 5dk bıle surmedı ama oyun cok kasıyor krokunc lag var bıde etrafta cok superdood var :)
Grafikleri kıs, ayrıca en baba makinede bile şehirlerde kasar..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

şehirde zerre kasma yok oyunda swg coronet de haraket etmeyle kıyaslarsan yağ gibi akıyor oyun[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

nerede deli ram istiyor ya ben 256 mb ramle çatı çutur oynuyorum bir kere takılmadım[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

Sosyal ağlarda paylaş

Bende de 256 mb ram var, GF2MX ekran kartı, şehirlerde kare atlamalar oluyor baya. Ayrıca şehir için npc vs bilgileri yüklenirken de sabit diske bağlı takılmalar yaşanıyor.[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Sosyal ağlarda paylaş

800x600 16bit de ve medium yada low quality ye getirin grafik ayarlarını o zaman sorun olmaz.

Ben 1024x768 32bit ve medium quality oynuyorum sorun yok bende..[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben amd xp 2500 +
512 mb ram 32 mb gforce4 mx440 oyunuyorum
1200 lerde felan çözünürlük gayet iyi gidiyor , medium ayarlarda , ha tabi birde bu otları , çöpleri göstermesin diye optionslardan da kapalı , hatta onu kapatınca daha bir hoş gözüküyor.En azında otun çöpun içinde kaybolmiyor adam,yaratıkları felan da görebiliyorsun.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.

[Bu mesaj Kraaz tarafından 31 Mart 2004 22:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Her grafik en üst seviyede açıkcası ancak şehirlerde kasıyor oda öyle aha kastı bak bak dedirtmiyor soe gitsin bişeyler öğrensin.Patch bende 1saat filan sürmüştü garip belki bu aralar herkes çekme peşinde oyunu patchi filan ondan uzun sürmüştür.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Patchi indirmesi değil de kontrol etmesi uzun sürüyor. Server boştaysa tıkıt tıkır kontrol ediyor. Server doluysa aralarda biraz beklediğinden çok uzun sürüyor. Ama tabi bi kere yaptıktan sonra daha patch yapmam lazım demedi bana..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...