Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu t-shirt rezaleti nedir?

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

iyide orada milliyetçilik yok ki

grup türkiye ye gelmiş altınada tarih yazmışlar.

yani yunanistana git,fransaya git hepsi kendi simgesini bastırır insanlarda severek giyer.

ben sevsem metallica grubunu ve konserine gitseydim hatıra olarak alırdım.mesela her yıl zeytinli rock fest olsun barışarock olsun tshirtlerini anı olarak alır saklarım.uluslararası bir olay olmadığı için basmıyorlar bayrak bassalar o zaman farklı olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu olayı anlamıyorum. bu t-shirtü alanlar sırf lağnn ben ordaydığm kafa salladım demek için alıcak.

ne bileyim böyle o gün orada beğenirsin birşey alırsın yada sahneden fırlatılan birşey gelir saklarsın ha ne kadar imkansız da olsa imza falan alırsın t-shirtüne tamam hatıradır giy.

ama bu ne yani sırf hava.
Sosyal ağlarda paylaş

Milliyetçilik ile alakasını çözemedim. "Biz hepinizden üstünüz bakın metalika bile bize geliyo!!1" amacıyla yapılmış bi tişört mü ki bu.

Tasarımı iğrenç olmuş, bedava olsa giymem orası ayrı. Ama bildiğim kadarıyla konserlerden, festivallerden sonra o günün hatırası olarak bu tarz tişörtler hazırlanır.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:
bir çok kişide vardı bu

bunu duyunca bende şok oldum. arkadaş dedi. yani alan gerçekten orda neden olduğunu bilmeyen insandır.

yani o c ne allaşkına. milliyetçilik filan geçtim. herşeyi geçtim. göz var nizam var. utanır insan bunu tasarlayınca.

benimde konser T-shirt fikirlerim var ama böyle olmaz olmamalı. rezalet yani.

bare fontunuda arial ile yazmasalarmış. nasıl para kırar insanların ... demişler resmen
Sosyal ağlarda paylaş

ben aldım gayet hatıra olması açısından. Üstünde tarih,yer yazan başka bir tasarım yoktu. Mevcut tasarım da batmadı hiçbiyerime. Çok gereksiz eleştrilerde bulunmuşsunuz açıkçası.

Ne alakası var milliyetçilikle falan lol
Nasıl ki eurovision felan nerde yapılıyorsa logosu o yerin simgelerine göre şekilleniyor, bu da aynı mantık.

Gariplik sizde bence.

edit: ayrıca çok biliyosanız siz yapın siz kırın parayı nedir yani :P Bariz belli metallica@turkiye temalı bir tişörtün o gün milyon tane satacağı. Font'a mı bakacak millet sanki abiye kıyafet alıyoruz sdfg Hatıra yani ötesi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...