Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lineage II beta kazandım ehheeh

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Beta alımı serbest su anda sıteden basvurabılırsınız sanıyesınde open beta acc sı verıyolar[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Viktor Duilwen-Alliance of Light-Azmonun Yeni AçıcagıUO

Sosyal ağlarda paylaş

slms
valla istediğin bilgiyi resmi sitesinde istemediğin kadar çabuk ve hızlı bulabilirsin :) www.lineage2.com

bu arada open beta başladığı için acc ları anıonda ve istediğin kadar alabiliyorsunuz .

yaws bırakın bilinmedik guild leri falan aramızda toplanıp güsel bi clan kursak nasıl olur ? ara sıra yabancılarla anlaşmakta güçlük çekiyoruz .
haaa aragorn akka kybelle hocam deli gibi bakındım oyunda sana belki seni bulabilirim diye . neyse artık en azından burda forumlarda buluşabiliyoruz.
kendinize ii davranın .[signature][hline]an AmokRunNner
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun çok bayıkmış diye okumuştum WoW forumlarında. Doğruluk payı var mı? Hep aynı şeymi yapılıyor?[signature][hline] Yukarda boşunamı UltimaTRSözlük linki vermişler..
Elcia, 07 February 2004 01:00 tarihinde demişki:
ama yazmadım geri bişi..ööle saçma mesaja ne yazıım!!!hee evet çoştum hade birlikte çoşalım diicem sanki..

Sosyal ağlarda paylaş

alakası yok bence
istersen tek başına takılırsın istersen dungeonlardaparty eşliğinde gezersin
isteren rp yaparsın
cüce olursun dağlarda gezersin :)
manzaralarçok güzel bide

bizim cafeden rahat 8 kişi var zaten türk clanı kuralım bence
dediğim gibi en fazla üyeye sahip clana ödüller verilcekmiş[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun cok bayikmis lafi bence doru deil..Oynayan kisiler su an zaten sirf gormek icin bi kac lvl kasmislardir oyun sonralari eglenci hal alio.E millet de betasinda lvl50 ye kadar kasmio tabi bayik gibi gorunebilir ama bence piyasadaki en manyak pvp oyunu ayrica en iyi mmorpg cunku bu koreliler isi bilio:)
Sosyal ağlarda paylaş

Benim görüşüm değil sadece okudum:) Eğlenceli olmasını bende isterim nede olsa bana 1küsür GB dowloada kastırtcak:) Classlar hakkında bilgi nerede bulabilirim?[signature][hline] Yukarda boşunamı UltimaTRSözlük linki vermişler..
ama yazmadım geri bişi..ööle saçma mesaja ne yazıım!!!hee evet çoştum hade birlikte çoşalım diicem sanki..

Sosyal ağlarda paylaş

wow daki craftı çıkarırsan wowda da hep aynı şeyleri yapcan
classlar hakkında bilgi http://www.lineage2.com/Knowledge/race_human.asp
[signature][hline]Ölünün sandığı başında tam on beş denizci,
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita...
İç, iç hepsini, aldırma sen şeytana...
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita.

[Bu mesaj John_Silver tarafından 27 Mart 2004 18:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 27 Mart 2004 10:35 tarihinde demiş ki:
Assain gibisi yoktur

zor asassin hayallerini yıkabilir. ona göre closed beta da level 20 yaptık ne oldu hiç bir şey eğer sırf poison için alıyorsan o asassini , seni sürpriz bekliyor playerlere poisonu atamiyorsun .
Denedik gördük hayal kırıklığına uğradık , Palus knight takılın arkadaşlar. Gerçi asassini bir arkadaş kastı da ,
ben level 20 Dwarf yapmıştım.Artisana doğru yol almıştık ahahah çok komik bir şey yaw bu Dwarflar.Open beta da gene Dwarf devam ederim.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

Zevkli oyun zevkli WOW hikaye abicim boşverin WOW u onun cıkacağı tarih belli değil be , 2006 da acılır artık WOW ertelene ertelene ,boşuna beklemeyin bence.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
lvl 20ye gitmeden uyardıgın için saol Kraaz ama taminimce açıcaklardır yokza zaten bir anlamı kalmaz gerçi dmg outları oldukça ii ama assainsen sürecen zehiri daggerınaki bir anlamı olsun.
Orclarda cok eylenceli herşeyden öte bence orcların mekanı atmosferi diğer bütün ırklardan ii.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

wow varya dünyanın en gereksiz oyunu :) closed betada çok geyiği oldu kimi gördüysem oyunun 0-12 için yapıldığı konusunda hemfikir daha oynıyacam diyene rastlamadım millet wish le eq2 yi bekliyor[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

yaw level 20 su konuda onemli oradan artık nereye gideceiğini seciyorsun , ve bir cok skilin o sırada geliyor , ama poison playerlere atılamayacak.Sadece yaratıklara oda leveline gore senin levelin göre üst level bir yaratığa poison atamiyorsun.Cok denedik.
Oyun zevkli ileride daha iyi olacak.
Bu arada ben Kain serverine başladım, lag durumu daha az gibi.ve bir çok avrupalı bu serverde.Unnoficial europe server Kain olarak secildi , 4 server (lienna ) yalan olduktan sonra.
Elbette Dwarf actım :) , etrafımda en az 500 kişi koşuyor , 1 tane Monsterin cıkması ile ölmesi bir oluyor :) ahahhaha cok komik yaw, yaratık neye uğradığını sasırıyor herkes birer kere vurduktan sonra duman oluyor ortalık.
zavallı Keltir in etrafında 20 tane cüce sopalıyor hayvancağızı , halı silker gibi , herkes bir başka vuruyor ,gönülden sopalıyorlar valla.:) bu kadar eğlendiğimi hatırlamiyorum yaw valla.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şu oyunu cdye çekebilecek yarın(pazartesi) kadıkoyde bana verebilecek bir varmı yaw?[signature][hline] Ready for your eyes,
Running for your heart

Sosyal ağlarda paylaş

çözümünü bilmiyorum az önce denedim oyuna girmeyi ve girdim. iyi güzel karakter yarattık 10dk oynadım disconnect oldum laglı serverlar şu an[signature][hline]Ölünün sandığı başında tam on beş denizci,
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita...
İç, iç hepsini, aldırma sen şeytana...
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...