Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lineage II beta kazandım ehheeh

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

lol zaten server semi open a döndü hafta sonuda open a dönücek[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Satanix charımın ismi ama sanırım bu hafta sonu karakterler restart yiyecek.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada restarttan sonra
enfazla üyeye sahip klanın kurucularına cd hediye verceklermiş galiba
öyle yazıyodu sitesinde[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

pazar gününden sonra işte tekrar açılcak beta işte
ondan sonrada paraılıya geçecek[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

heheh ebende varım
uff benim için biraz ii oldu bu karakter silinmesi yaws uzun zamandır giremiyordum şu patch sorunu nedeniye
bu arada kermit slms hahaha burda da yakaladım seni hocam

ben draeen bu arada
human mage takılıyorum
bu arada çok ii bi oyun yaws ben burda 7-8 arka dün acc aldım onlar da pazartesi başlicak .
BİRLEŞMEK lasım arkadaşlar .![signature][hline]an AmokRunNner
Sosyal ağlarda paylaş

Fazla beta acc.ı olan yada oynamayanlar benimle müracata geçsin:)[signature][hline] Yukarda boşunamı UltimaTRSözlük linki vermişler..
Elcia, 07 February 2004 01:00 tarihinde demişki:
ama yazmadım geri bişi..ööle saçma mesaja ne yazıım!!!hee evet çoştum hade birlikte çoşalım diicem sanki..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...