Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age of Empires Köylüsü

roket adam

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...
çinlileri aldığınızda diğer uluslardan daha fazlasına sahip olarak oyuna başladığınız köylü tipi. yap dersiniz yapar, öl dersiniz ölür. o kadar çalışmaları karşısında en zalim hükümdarlar bile üzülür de vücudun yapış yapış ter olmuş 350 yıldır yıkanmıyorsun, git de denize gir derse girmez o. kıyı şeridinde durarak başı dik: ayaklarımı ıslattım yeter bana o ağam, der. düşmanın en bir hayvani eğitimlerden geçmiş kılıç ustası piyade birimlerine çakı çek dediğinizde ise çeker saldırır, gözüpektir.
(testis agrisi, 24.01.2009 21:28 ~ 21:42)
#15175900 :) :O :( /msg
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
beğendim uplıyorum maksast marabam da görsün masrabam da ezberlesin

bu mesaj yazılırken 21 ırgat o anda monitöre bakmaktaydı.. bu ırgaltardan sadece 11 i bu mesajı okuyabildi

bu ırgatlardan 0 tanesi bu mesajı anladı

bu ırgatlardan 21 i bu mesajı bir şekilde ezberledi (ezberleyemeyenler önce falakaya yatırıldı)
Sosyal ağlarda paylaş

Audi Q7 jipimden inip, toplamda 3500kg taşıyan asansörde bekleyip, sağlı sollu tanesi $2500 dolar değerinde olan tablolarla döşeli koridordan geçip, Levent'te aylık kirası $15.000 olan penthouse'uma girip, ceylan derisi ofis sandalyeme oturup, dışı altın kaplama notebook'umu açıp, aylığına 450 milyon verdiğim 25mbit internetim ile paticik'te bu şiiri gördüğüm anda, önceki akşam 2si manken 1i sanatçı, 3 hoş bayan ile geçirdiğim saatlerin yorgunluğu birden geçiverdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
bir arkadaşım yeni yeni age of empires oynamaya başladığı sıralarda bu köylüleri tek tek ayırarak, dişi olanlarını meyve toplamaya erkek olanlarını da hayvan kesmeye yolluyormuş. allah akır fikir versin ne diyeyim.
(the patryn, 24.01.2009 21:07)
#15175642 !?

rahmetli arkadaşmn kız kardeşi yapardı.madenlere erkekleri yollardı
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
Ardeth said:
fede said:
conquistador öldü mü
idle villager kaldı mı
monk’lar relic aldı mı
imdi castle yıkılır

aahahha

ahahah güzelmiş

valla 3 sene sağlam age of empires oynadim ama imdi ve İdle ne bilmekten acizim acıklayın pls :S

ekranda bi yerde tuş var idle vilaggerları buluyo, boş gezenin boş kalfalarını yani. oynamayalı oldu baya unuttum tuşun yerini sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Syn said:

Audi Q7 jipimden inip, toplamda 3500kg taşıyan asansörde bekleyip, sağlı sollu tanesi $2500 dolar değerinde olan tablolarla döşeli koridordan geçip, Levent'te aylık kirası $15.000 olan penthouse'uma girip, ceylan derisi ofis sandalyeme oturup, dışı altın kaplama notebook'umu açıp, aylığına 450 milyon verdiğim 25mbit internetim ile paticik'te bu şiiri gördüğüm anda, önceki akşam 2si manken 1i sanatçı, 3 hoş bayan ile geçirdiğim saatlerin yorgunluğu birden geçiverdi.

3500 kg asansor niye
yuk asansoru ile mi eve cikiyosun
mal mi tasiyosunuz asansorde
3500 kg demek
50 kisilik asansor demek
kabinin boyutu kaca kac
karsi agirlik pik mi piktir herhal barit olmaz o kadar
Sosyal ağlarda paylaş

ayrica avam projesine gore 50 kisilik asansor kurulmaz ozellikle yuksek katli binaya
onun yerine 3 4 tane 10 kisilik asansor yapilir
obur turlu en ust kata cikmak 1 gun surer
her htta dur kalk in bin yuzunden
emodan projeyi gecirmek istiyosan ki 50 kisilik asansorde sart
avam proojede hesalarsin bunu
gecmez 50 kisilik asansor
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
age of empires köylüsü demişiz de, midye dolma'nın attığı, cem gariboğlu'nun bilmemkaçyüzgün ardından bile istanbul emniyeti tarafından yakalanamayışını yorumladığı şu satırları da age of empires köylüsü database'imize eklemeden olmaz yani:

"midye dolma" said:

age of empires köylüsü gibi, üstüne tıklıyosun "çemberi daralttık" diyo "çe çe çemberi da çemberi çe çemberi daralttık" yaptırıcan hatta

http://forum.paticik.com/read.php?13,4306234,page=36#msg-4308417
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...