Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Değer mi?

quixef

Öne çıkan mesajlar

Gangren'in belirttiği gibi, sadece PvE açısından düşünüyorum ve asıl soru Expertise racial yani, bu racial 0-70 warrior leveling işkencesini tekrar çekmeye değer mi? (Doğrusu lvl 75 blue leggings gördüm BETA'dan, 92 expertise rating vardı, Blizz böyle bol keseden dağıtmışsa gerekmeyebilir de, oof of)

P.S: Ama bak warrior un ismi levellamaya değebilir, çünkü herhangi guildin MTsi olarak süper olur, human female adı "TPS".
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:
Gangren'in belirttiği gibi, sadece PvE açısından düşünüyorum ve asıl soru Expertise racial yani, bu racial 0-70 warrior leveling işkencesini tekrar çekmeye değer mi? (Doğrusu lvl 75 blue leggings gördüm BETA'dan, 92 expertise rating vardı, Blizz böyle bol keseden dağıtmışsa gerekmeyebilir de, oof of)

P.S: Ama bak warrior un ismi levellamaya değebilir, çünkü herhangi guildin MTsi olarak süper olur, human female adı "TPS".

sırf isim için kasılmaz verilir 19 eur mu ne değiştirilir mis :D
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi herkes işin oyun boyutunu düşünmüşte birazcıkta görsel açıdan düşünmekte fayda var sonradan itici gelebiliyor.. mesela warrior setler kanımca ne lerde daha güzel duruyor uzun oldukları için, ama golf topuna vurur gibi swingleri olduğu için iticidir.. Humanların yürüyüşünden bayarsın cidden, çok kişide değinmiş, expertise için o kahır çekilmez, ben çekmem en azından.. Gnomelarada setlerin yakışmadığını düşünecek olursak tek alternatif olarak dwarf kalıyor.. Gerçi draenei femalelarda fantastik olabilirdi :D Düşünücem..

Stoneform iş görür setlerde kötü durmuyor, hatta bıngıl bıngıl olsun dersen female da açabilirsin :)

İlla ally char olsun demiyosan kesinlikle tauren ol.. Warrior setleri kesinlikle en çok onlara yakışıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...