Jump to content

Beckett

=o=
 • Mesaj sayısı

  89
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Beckett hakkında

 • Rütbe
  Beckett
 1. Beckett

  Elinde kullanılmayan/satılık magic kartı olanlar...

  Elinde t2 kartları olup da (control e uygun olursa muhteşem olur) değiş tokuş etmek veya satmak isteyen varsa öm atabilir bana. Elimde bolca işime yaramayan kartlar var. Aggroya uygun tonlarca kartım var mesela.
 2. Beckett

  YıldızCon

  31 Ekim - 1 Kasım günlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi bilim kurgu ve fantastik kurgu kulübü ilk YıldızCon'u düzenliyor. Masaüstü RPG, anime ve kısa film gösterimi, ödüllü MTG turnuvası, çeşitli board gameler ve kart oyunları (Munchkin, Kurtadam, Settlers of Catan) ve conventionın Halloween'e denk gelmesi sebebiyle özel bir oyunumuz da var. İlginenen arkadaşları ikiye ayıracak olursam; 1-)DM'ler: Oyun kayıtları başladı, www.yildizbkfk.org adresinden Yıldızcon linkine tıklarsanız kayıt yapabilirsiniz açacağınız oyun için. 2-)Oyuncular; Oyuncu kayıtlarımız haftaya pazartesi günü başlayacaktır. Yine aynı adreste bu kez farklı bir linkten kayıt yaptırabileceksiniz. 3-) Ben anlamam öyle çok ama bir uğrayayım: Sizden çok yok ama yine de gelin. Çok basit ve eğlenceli kart oyunlarımız mevcut. Ayrıca Halloween olduğu için, temayı bozmamak şartıyla, istediğiniz kostümle gelmek mümkün. Convention Yıldız Kampüs'de olacak, ki kendisi Beşiktaş'da bulunur. Ulaşımın bir sorun olacağını sanmıyorum. Ancak ''Nasıl giderim beni, hede hödö?'' ya da conventionla ilgili daha detaylı bilgi almak için (şu anda kesin olan oyun listesi vs.) buraya yazın ya da bana öm atın msn falan vereyim konuşalım detayları. Ha unutmadan, oyunlara giriş ücreti 5 liradır, bilet alıp üstündeki numara ile oyunlara kayıt yapılır. Bir çoğunuz aşinadır zaten sanırım. Patiyi bekliyorum.
 3. Beckett

  Ramazan'da CD Kopyalamak Günah Mıdır

  Roket adam oruçlu bence yakmış devreleri
 4. Beckett

  MSN?

  Pidgin kullanın.
 5. Beckett

  Mortal kombat, Finish him !

  Olmamış.
 6. Beckett

  Star Wars: Force Unleashed

  Bu konuya iki noktadan lafım var. 1. Benimle ilgisi olmayan noktalar yok mu? Mantık yok. Lightsaberın olayı bitmiş. Starwarsı alıp god of war yapmayı anlarım da böyle mi olur? 2. Kurduğum her cümle gizli bir bence içeriyor zaten. Başkası böyle dedi demiyorum, ben konuşuyorum ki bu da benim fikirlerim demektir. Bence mi yazmalıyım hep. BENCE KÖTÜ. Dünyaca kötü falan mı dedim ben. Xaenin sence de kötü ama farkında değilsin falan mı dedim. Sıcaktan şaşırdınız iyice.
 7. Beckett

  Star Wars: Force Unleashed

  Çok kötü bence. Ben de oynadım ve hakikatten beklenilenin çok altında. Nereden başlasam bilemiyorum. Kombolordan başka bir şey yok oyunda, ne senaryo senaryo, ne hareketler falan. İlk gıcıklığım lightsaberı tutuşundan başladı zaten. Öyle tutulur mu o kılıç. O elindeki saberı öne getirene kadar usta bir master doğrayıverir artiz sithciği. Paramparça olur yani. Bir kere oradan fail. Adamların kesilmemesi, lightsaberla dayak yemesi bambaşka bir fail. Vidyoda gördüğüm elinde hançer gibi lightsaber tutan bossumsu hatun doublefail. Oyun da aşırı kolay. Sithlordda da bitirdim demoyu, bu kadar olamazdı yani. Ayrıca oyun basit bir önüne geleni kes'ten farklı olamamış. Starwars'a yakışmayan god of war'umsu hareketler de cabası. Nasıl öldürdüğün adamın canı gelir abi? Hangi sith yapıyor bunu? NE BU? 5,9/10 veriyorum. O da kombolardan. O kadar.
 8. Beckett

  DotA - The Philosophy

  "arcane kasayım ortaya geçerim"
 9. Beckett

  paticik ne ya ??

  Bence yeni raid in hedefi belli oldu.
 10. Beckett

  İzmir Buluşması

  Ege ve Mert varsa ben de varım. Gelirim. Harbi gelirim ama.
 11. Beckett

  Oyun sitesi

  Sana laflar hazırladım. Bi kere bu tasarım kabul edilmedi bile, ekibin yarısının falan oylayarak seçtiği bişey bu. O yüzden yorum yapmak gereksiz be dinan abi. Kafanız karışmasın diye şey ediyorum yanlış anlama, boşverin yani, biz güzel olanı bitirince bu oldu diye koyucaz. :)
 12. Beckett

  yorunge disi sonrasi baska acc ile patide olmak

  Hesabı ortak kullanmak problem yaratır mı? Bu hesabı hem Dev kullanıyor hem ben kullanıyorum. O da arada yazıyor bununla bir şeyler yani.
 13. Beckett

  Gececiler Damlasın

  Beckett bizde gene, patiye bakıyodu, gececiyim diye yazayım dedim. Uyku yooook. Dün de sabaha kadar dotadaydım zaten. Ehe /Dev
 14. Beckett

  Emoyu Yaygınlaştıran İnsan

  O değil de garbage da post kasılmıyor f5 atıp kasmayın yani.
 15. Beckett

  Yalnız Drow (Lone Drow)

  Avcının Kılıçları serisinin ikinci kitabı Yalnız Drow nihayet çıktı. 3 yıldır neredeyse bütün yayınevlerine e-mail, telefon yoluyla harrasment yapıyordum. (Bekleyemeyip Amazondan söyledim hatta.) Ama nedense kimsenin açıklayamadığı sebeplerle çıkmıyordu kitaplar bir türlü. Sürekli çeviriliyor Türkçeye diyorlardı. İlk kitap Arkabahçe yayıncılıktan çıkmıştı ama ikinci kitap Laika yayınevinden çıktı. Geç oldu ama önemli olan çıkması. İlgilenenlere duyurulur.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...