Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Flagship Studios kapandı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

böylece şunu da görmüş olduk , söylenen bi hikaye vardı ; zamane bill roper amcam muhtemelen , diablo 3 diye hellgate london u çıkardı bakın nası olmuş die , blizzard irvine da dediler bu ne lan , ztn wow yapıoruz buna ne gerek var olmaz olmamış sen bunu izometrik yap bize bakalım demişler, bill amcam da hadi lan siz ne bilirsiniz diip postayı koyup gitmiş, sonuç : fail

yazık oldu...
Sosyal ağlarda paylaş

vakti zamanında pool of radiance ın ruins of myth drannor oyunu çıktı. adamlar bir iddialı konuştular, bi gaz verdiler hatta oyunun box ı ile birlikte bedava offical players handbook veriyorlardı. oyun patladı. oyunu almakla işe yaramayan bi oyun (dolmuşun dikiz aynası süsü olarak kullanılmak dışında) ve bir players handbook sahibi oldum.

sonuçta oyunu pazarlamak için gaz veriyorlar anlıyorum ama kontrolsüz güç, güç değildir işte abarınca böyle oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:
böylece şunu da görmüş olduk , söylenen bi hikaye vardı ; zamane bill roper amcam muhtemelen , diablo 3 diye hellgate london u çıkardı bakın nası olmuş die , blizzard irvine da dediler bu ne lan , ztn wow yapıoruz buna ne gerek var olmaz olmamış sen bunu izometrik yap bize bakalım demişler, bill amcam da hadi lan siz ne bilirsiniz diip postayı koyup gitmiş, sonuç : fail

yazık oldu...

Bu çok muhtemel, ve olmuşsa Bill Roper'a yazık olmuş.

Çok üzülmedim aslında, adamlar hakettiler. Ortaya çıkardıkları oyunun hiçbir güzel yanı yoktu ve koskoca Blizzard North'dan gelen adamların bunu görememiş olması üzücü. Yenilik olarak hiçbişey yoktu, Diablo 2 bile 1'e göre çok daha fazla yenilik getirmişti (ki özünde tamamen aynıydı). Blizzard'ın Diablo3'de yaptıklarını ve adamların o dünyadaki potansiyellerini görünce adamların ne kadar fail ettiklerini daha iyi anlıyorum.

Senaryo bile gereğinden fazla klişeydi, bi hack-and-slash için bile :)
Sosyal ağlarda paylaş

yeniliği boşver,
oyun çoooook dengesizdi.
örneğin silahlı adamlar oyunun başında yaratık öldürürken feci zorlanıyordum.
ama büyücü seçince pataküte dağıtıyorsun milleti önüne kim çıkarsa çıksın...

diablo tarzı hack&slash'lerin en önemli şeysi karaterlerin dengeli olması zorunluluğu. hele bir de mmo yaptım diyince daha da önem kazanıyor bu.

oyun çıkmadan önce "sitelerine doğru düzgün haber koymadılar hala, iyiye işaret değil" dediğimde "sen anlamassın, fanlar her türlü haberden haberdar, sen haber bulamıyorsan bana ne" denmişti de "o_O" olmuştum.

hem ilk çıkardıkları videolardan çok klişe Hollywood kokusu almıştım, o da keyifsiz bir oyunun geleceği yönünde bir fikir oluşturmuştu bende.

Aldım oyunu çıkınca ama içimde patladı tabii.

Son patch'i var mı bir yerde? En azından elimizin altında bulundurularım da, singleplayer bir işe yarasın.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu oynayanlar hatırlayacaktır ki gayet rezil bir 'mmo skill tree' mevcuttu ki işe yarar herşey uzuuuuuun cd'li ve ve cd'siz herşey de sıkıcı ötesiydi. sonuç? sıkıcı bir oynanış.

gerçek bir mmo olsan yutturabilirsin millete belki ama ekşın rpg diye alan adam bayık, wow'dan beter bir oynanışla karşılaşınca ona aylık öder mi?

ha ama elbette ki sizin daha iyi sebepleriniz vardır gösterebileceğiniz, işkembeden sallamıyorsunuzdur? (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...