Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

türk erkekleri

urmesque

Öne çıkan mesajlar

İsmail YK said:
yazılı-yazısız fark etmez, kural uydurmayalım

bir de bence haksızsın, eklemek istedim.
Kötü bir cümle gurmuşsun, yok yok kötü değil aslında, hmm dur bakiim ne diyorlardı buna, hah hatırladım, gereksiz.

Dory haklı demiyorum, ama senin de kurduğun cümle gereksiz, özellikle tanımadığın birine, ki bu az çok anlaşılıyor. Bi durup düşünmek lazım, ben öyle bir cümleyi neden kurdum demek lazım. Amacım neydi demek lazım. O cümlenin bir içeriği var mı demek lazım ciyer.

Bir durup düşünmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

beğenip beğenmemek size kalmış, cümleyi beğenmeyebilirsiniz, gereksiz bulabilirsiniz bu sizin kişisel görüşünüz, sırf beğenmemeniz onu söyleyenin "yanlış" yaptığını göstermez. konuyu başlatan ben değilim arada ben de bir mesaj attım neden bana patlıyor olay? sizin de dediğiniz gibi yeni biri gözünüze batıyor. kaldı ki ben yeni de değilim, bu hesabım yeni.

ayrıca ben küfür ettiği için dory'i şikayet etmedim de. başlıkta küfürlü içerik zaten vardı, onun ciddiye alıp da küfür ettiğini düşünmedim, banlanacağını da tahmin etmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Başka biri banlansa "Evet haklı ban ama adam da haketmiş, banı yemiş ama delikanlı gitmiş." falan derdim.

Ama haketmeyen insanlar(Benim gibi. Her zaman masum, her zaman haklıyım) kişiselden ban yediği için, kıkırdamadım dersem yalan olur.

Ps: Kişisel'de ranta bağlayan da ben değildim bu arada, hesabım artık işsizler hanı haline geldiği için, tacizden tacize koşuyor.

Niye buraya yazıyorum, çünkü hala kişiselden banlıyım. -_
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...