Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

türk erkekleri

urmesque

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:
kanal d'de staj yaptığım dönemde, seda sayan ekibinde bi tane vardı böyle bi arkadaş. zor kurtardım (hatta kurtardık - 3 stajer arkadaş) kaseyi. bizim odanın kapısında duruyorum bikere kapıda açık. bu varlığın odaya girmesi gerekiyormuş, arkadan bir geldiki...

gerisini anlatsana :O
Sosyal ağlarda paylaş

Çokakıllıadam said:
Hacılar benim gibi, dory'yi pek sevmeyen çok insan var ama burada haksız yere banlanmış.

tam olarak değil aslında, küfür etti diye gitti, tamam bu normal. de laf attılar be. laf atan noolacak? bi de her tarafta ak mk falan yazılıyo, uyuz oluyorum ona. onlar da küfür basbaya, madem dory gibi laf eden gidiyo, bunlara da bi el atılsın ya.
Sosyal ağlarda paylaş

yazdığım şeyde adın bile geçmedi, direkt atladın. yaptığının farkındasın işte illa sarkıntılık yapman gerekmiyo, kışkırttın sonuçta. zaten dediim o deil abuk subuk konuşmalar geçiyo dory'ye olduğu gibi onlar da bi yaptırım alsın. artık post editi mi olur, ban mı onu bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Çokakıllıadam said:
İsmail YK said:
laf attılar ne ya? sanki sarkıntılık yaptım. küfürü eden başkası olsa bizzat kendiniz şikayet ederdiniz.

Hacı 'rusla aynı yerde kalırsan ne yaparsın' demek çok medeni bir şey midir?

evet, ne sakıncası var? olayı oraya ben mi çektim sanki kendisi de konunun nereye gittiğinin farkındaydı. kaldı ki hiçbir şekilde saldırı unsuru barındırmıyor benim dediğim şey tamamen takılma amaçlıydı. baştan sona geyik yapıyoduk zaten çok mu sürpriz oldu benim dediğim şey
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:
yazdığım şeyde adın bile geçmedi, direkt atladın. yaptığının farkındasın işte illa sarkıntılık yapman gerekmiyo, kışkırttın sonuçta. zaten dediim o deil abuk subuk konuşmalar geçiyo dory'ye olduğu gibi onlar da bi yaptırım alsın. artık post editi mi olur, ban mı onu bilemem.

cins misin kardeşim sanki bin kişi laf attı da aralarınden ben üstüme alındım, psikanalizi yeni okudun da gaza mı geldin. saldırı yoksa suç da yoktur.
başlarım sizin taraflılığınıza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...