Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

intihar hakkında

odiflame

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

öyle direk yargılarda bulunmamak lazım. sonuçta bir insanın o kadar psikolojisi bozulur ki sırf insanların üzülmesi ve arkasından ilgi göstermesi için intihar edebilir. bunu bekleyen insan da intihar etmeden önce baya bir şov yapabilir. Seni intihara sürükleyen sebebe bakar. Eğer yaptığın veya yaşadığın utanç verici bir olayın sonucu ise sessiz sakin öldürürsün kendini ama dediğim gibi insanların psikolojisi şov yapmak için intihar edecek kadar bozulabiliyor.

ii de ilgi açlığı genelde intihar gibi sonuçlardan çok attantion whore lukla sonuçlanıyor. "intihar etcem" de çok da güzel bi attantion whore luk modeli.

gene de ilgi özlemini bone style doyurmak daha iyi. çünkü intihar edicem diyen intihar etmicek olsa da zaten sosyal intihar etmiş olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:
engellemiştir seni muhtemelen buda bahanesi olmştur, başka bi isimle msne kaydolup eklemeyi dene.

arkadaşım öyle msn numaralarını yemeyecek kadar bilgili idi.engellemiş olabilir bir şey demiyorum ama doğum gününe 1 hafta kala hergün iş yerim ve evim dahil 12 saat boyunca benimle konuştu.engellenmişim gibi gelmiyor.başka bir yandanda böyle bir hikayesi olan bir kızın ana haberlere çıkmaması imkansız.yurtdışı menşeli bir kişi intihar edecek ve medyanın gözünden kaçacak.sanırım kandırıldım :S
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Saeros said:
aslında ege benim ikinci kişiliğim, beş altı tane var böyle

Hepsiyle paticik content'i komple clearladi zaten, arada sirada nikneym degistirmek icin 20 euro oduyor. Alistik biz, yavuz'u boyle kabul ediyoruz.

Gecen ''Post 1500 flamebaits.'' adli achievement'i bitirmeye calisiyordu.
Yakinda Zegna'yi downlamaya calisacagi dusunuluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...