Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi arkadaşım bir kız

bao

Öne çıkan mesajlar

Sevgili günlük.Benim hiç kız arkadaşım olmadı.Bi tane oldu elledim kaçtı.Ben niye böyleyim.Niye diğer Pati'lerin kız arkadaşı var.Niye onlar ORÇUN* oluyorda ben olamıyorum.Ellerime bakıyorum günlük.İrili ufaklı salça lekeleri var...

*

Uykusuz - Umut Sarıkaya - Orçunlar Esprisi...

Sosyal ağlarda paylaş

Kızdan "en iyi arkadaş" olmaz. En iyi anlaştığınız kişi karşı cisten olunca zamanla o iş sevgiliye yada tek taraflı birşeye dönüşür. Ama kızdan iyi,samimi arkadaş olur hem de çok güzel olur. Çok da işinize yarar. Her yönden. Kızlar hem daha anlayışlı olur,daha iyi dert dinlerler,daha iyi çözümle üretirler,sonracığıma o kızların başka arkadaşları olur falan ;) Çöpçatanlığa bayılır zaten bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla 4 senedir tek taraflı birşeye dönüşmedi, en azından bildiğim kadarıyla. :D

Bence gayet mümkün birşey dost dediğimde aklıma ilk o geliyo, zorda olduğumda ilk aklıma o geliyo, en çok onu özlüyorum uzaktayken. Ama çıktığımızı da hayal edemiyorum çünkü olamaz öyle bir durum. İki kişi vardır inanılmaz iyi anlaşırlar, harika dost olurlar ama iş çıkmaya geldi mi olmaz, olamayacaktır da. Öyle birşey işte. Birbirimizi çoooook sevsek de asla birlikte olamayız, eksikliğini de hissetmiyoruz. Dostluğumuz çok mutlu ediyo bizi :)
Sosyal ağlarda paylaş

HAH ŞUNU DİYECEKTİM OH BE.

Osmanadam said:
nasıl yani kızlarla beraber gelip geçen oğlanlara "ay chok sheqer cocukk di miiaa ??" mı diyorsun?

yok evet hayır diyorum ben sadece.

OF ŞU KIZI Bİ GÖTÜRSEM AYARLASAM HEHEHEHEHEHEH muhabbetinden daha iyidir her şekilde, daha az cinsellik barındırıyor. liseye başladım başlayalı 30 defa "x i tanıyomuşssun bana ayarlasana atıcam eve çok güzel olucak :))))" diye istek aldım, tiksindim hemcinslerimden. akıl fikir yiyişmek , başka şeylere yorsalar kafayı aya, fezaya çıkmıştık.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:
Ay bu erkekler cok iyrenc ve kizlarla sevismek istiyorlar =[. Hemcinslerimden nefret ediyorum ve hepsi ayni iykh =[.
Farkli olmak hep cok zor oldu =[
Ha sey var bir de aya cikariz fezayi goruruz biz. Evet.

-_-

EVET BAPSİ MARJİNALİTE ADINA YAPIYORUM BUNLARI =))))))

internet argument olayına döneceği için sen haklısın diyorum ve gidiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

e en iyi arkadaşıma aşık olsam, öle sölerim. başıma bi olay gelmemiş belki de bu topici açarken. başıma bişey gelmeyecekse kızlardan arkadaş olabilir, iyi de bi arkadaş olanilir ama en iyi arkadaş olmak için hemcinslere özel bi diyalog gerekmektedir diorum. ama istisnalar kaideyi de bozmaz tabi.

@ fly:

tarz biraz sosyal intihar olmuş da gene ucuz yırtmışsın. pati anakonuyu pek bi sevmiş, seni azad etmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...