Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DC Universe Online

Bone

Öne çıkan mesajlar

bütün accountlar aynı yani istersen amerika istersen eu sunucularında oynuyosun oyuna girerken soruyo hangisini seçiyosunuz diye seçtiğin bölgeye göre server listeleniyor.

lvl 30 oldum ben ama alt açtım bide villianların hikayesini göreyim diye ama content var gibi 30 a kadar yaptıklarınızın hard modu açılıyo diablo gibi.Raidler var ama daha kimse giremiyo zor baya.

Ben reality lost/pve serverindayım.Hero karakterimi kastım şimdi villian kasıyorum bunuda 30 ladıktan sonra kafama göre oynayacam:)
Sosyal ağlarda paylaş

iyi yanları levellarken zevk alıyosunuz yani wowdan sıkılmış iseniz benim gibi tam size göre ha ama lvl 30 a geldinizmi iş değişiyor.İnstanceleri yaptıktan sonra arena yapmaktan başka bişi kalmıyoki wow instanceleri gibi düşünmeyin 15 dk toplam bütün hepsini yapmanız arka arkaya sıra gelirse 2 saat.Benim 2 tane 30 karakterim var birazdan yenisini açacam healer-controller-tank olsun :) Eğer hardcore oyuncu iseniz 2 günde max levela ulaşacağınız için kalıyosunuz sonra dediğim gibi günde 2 saatlik işiniz kalıyo gerisi size kalmıs arena-world pvp gibi.Hardcore oyunculara tavsiye etmiyorum ama fazla zamanı olmayan çalışan-evli vb kimseler için çok güzel hele dc hikayesini seviyosanız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...