Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DC Universe Online

Bone

Öne çıkan mesajlar

Ben bow&nature kullanıyorum Druid Ranger. teknolojiden medeniyetten nefret ediyorum yıkıp orman yapmak amacım her yeri :D amazon kesiyoruz birde paso ona da hikayem ilk medeniyeti yunanlar kurduğu için amazon ve roma gladyatörlere vs uyuz olması nefret etmesi karakterin :P

nature'da plant kullanıyorum shapeshift sarmadı beni
Sosyal ağlarda paylaş

Lvl 30 oldum şuan. Biraz pvp yaptım ve çok çok keyifli oldugunu söyleleyebilirim, itemlerimin baya düşük levelde olmasında rağmen ezilmedim, 8v8 olan arenaya gittiğim için.

Oyun çok iyiymiş. Bu kadar iyi bir oyun beklemiyordum açıkçası. İndirirken 2 güne silerim diye düşünüyordum. Ama çok keyif aldım. Leveling inanılmaz keyifliydi. Özellikle party arama ihtiyacının olmaması sayesinde çok rahat. Villain levelladığım için Hero tarafı nasıldır bilmiyorum ama, Villain'in mentorları olsun, calculator ile diyalog olsun çok keyifli.

Yanlız belirtmek lazım Lvl 30 sadece yolun başı. Tamamlanması gereken featler var (bunlar skillpointler kazandırıyor size ekstradan) ve pek çok quest aktif hale geliyor, hikaye 30 olduğunuz quest ile bitmiyor. Ayrıca tabii end game content var.

İtemlere gelince, pvp itemleri mark of victory ile alınıyor. Arenayı kazanırsanız 2, kaybederseniz bir mark alıyorsunuz. O yüzden boşa giden efor yok. Çok rahat item toplanabileceğini düşünüyorum. Bu alt kasmak için de güzel bir teşvik. Arena sıraları çok hızlı, 15 dakika beklemek falan yok.

PvE'de ise 8 man raidler en iyi itemleri veriyor. Bunları yapmak için düzgün bir league(guild) gerekli. Bunun dışında duo'lar ve Hard mode alertlerden de PvE itemleri ile ilgili currency kazanılabiliyor. Ancak 8 man raidlerden kazanabileceğiniz itemlere ulaşamıyorsunuz tabii.

2. DLC çıkıyor bu arada. Bir powerset olarak Electric gelicekmiş, ayrıca flash ile ilgili bir quest serisi ekleyecekmiş. 10 dolar olacakmış.

TL; DR: Oyun çok güzelmiş herkese tavsiye ederim. Çok fazla zaman yemeden çok keyif alabilirsiniz. Villain'lik krallıktır.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

Ben bow&nature kullanıyorum Druid Ranger. teknolojiden medeniyetten nefret ediyorum yıkıp orman yapmak amacım her yeri :D amazon kesiyoruz birde paso ona da hikayem ilk medeniyeti yunanlar kurduğu için amazon ve roma gladyatörlere vs uyuz olması nefret etmesi karakterin :P

nature'da plant kullanıyorum shapeshift sarmadı beni

amazonlar yunan filan değil yalnız veya bir yunan şehrine dostluklarını sunmuş filan da değiller, birden çok kez birbirlerine girdikleri olmuş hatta
Sosyal ağlarda paylaş

Pvp serverında kasmak bazen cidden eziyet haline geliyor. Tam quest yapıyorsun tak 30 lvl tepende bitiyor, kaçsan kaçamıyorsun, başka yere gidiyim diyorsun yolda yine aynı şekilde :D . En iyisi bazı şeyleri öğrenene kadar pve de takılmak bir süre. (Çıkmadan önce saydım 6. levelden 7. levele geçene kadar herhalde haritadaki bütün 30 lvller geçti üzerimden sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle oluyor hakikaten arada. Ama 20 level üzeri gelince kaçma ya da savaşma gibi bir şansın olmuyor. Bu arada oyunun duayenlerine bir sorum olacak. Ben şimdilik Fire/Staff/Superspeed açtım lvl 8 daha. Sitelerdeki konulara bir süredir göz gezdiriyorum ama yeterli kaynak yok gibi. Soruma gelirsek Class/Skills tarzı anlatan bir site var mı? Guide da olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...