Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Böyle saçmalık görmedim ! (arkadaşlar yardım)

White Wolf

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bazı sitelerde video açamıyorum, bana You need to enable Javascript in your browser hatasını veriyo halbuki, javascrpit herşey açık halde eywallah dedim sürümdendir heralde diye flash inde java nında en yenilerini yükledim, olmadı, eywallah dedim firewall kapatim olmadı, yani napıcağımı şaşırdım bir yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

White Wolf said:
Arkadaşlar bazı sitelerde video açamıyorum, bana You need to enable Javascript in your browser hatasını veriyo halbuki, javascrpit herşey açık halde eywallah dedim sürümdendir heralde diye flash inde java nında en yenilerini yükledim, olmadı, eywallah dedim firewall kapatim olmadı, yani napıcağımı şaşırdım bir yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler

Bir kavram kargaşası yaşayan insan daha.
Sosyal ağlarda paylaş

nedenleri şunlar olabilir.

- browserda javascripti kapatmışsındır.
- javascripti engelleyen bir program (firefox noscript gibi) vardır.
- ktunnel'in yaptığını görmedim ama bazen proxy ile youtube gibi sitelere bağlandığında gene bu mesajı verebilir.
- bir de on onbeş youtube tabı açtığında bazı tab'larda videolar gösterilmiyor bu şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

ayni sorun bende de var.

soylediginiz gibi add-on security vs degil nedeni (bende yuklu degil hic birsey).

sadece yurttayken oluyor bu sorun. ayni pc evde sorunsuz giriyor. isin ilginci yurtta sadece benim ve bir arkadasin odada oluyor. diger yerlerden gene giriliyor.

ayarlara da baktim kapali degil.

cozumu bilen varsa lutfen soylesin. cok berbat bir sorun.
Sosyal ağlarda paylaş

Tokasra said:
Tokasra said:
İşletim sistemin vista mı?

hayır xp kullanıyorum

diğer sorulara cevaplar:

bu arada no script add ons yok bende, javascript i güncelledim, java nın farklı birşey olduğunu biliyorum.

firefox kullanıcısıyım dandik İE de bile denedim yok her ikisindede olmuyor, ortak bir problem var çözemedim.

Bu arada herkese tekrar teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:
javanin calistirdigi uygulama belirli bir port kullaniyor ve muhtemelen o port yurtta kapali..

port kapali olsa diger arkadaslarda da olurdu. sadece ben ve bir kac arkadasta var sorun.

e sorun benim pc de olsa bu sefer evde de olurdu ayni sorun ama olmuyor.

iki ucu boklu degnek. cikamadim isin icinden
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...