Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kongregate

Bone

Öne çıkan mesajlar

bu haftanın kart oyunu çok sinirimi bozdu.

zaten zombili oyunları sevmem, survivalları hiç sevmem.
ikisinin kombinasyonu şahane oluyor.

anlamadım oyunu hiç. ben birisini öldürene kadar 3 tanesi kapıya dayanmış oluyor. o 3 tanesini öldürene kadar da, geriden gelen 6-7'si dayanıyor. öyle gidiyor oyun.
bir şeyi mi kaçırıyorum merak ediyorum.
herhalde oyun bu kadar zor olmaması lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Final Boss dan once gelen epic boss ta kaldım. Tek bir yaratık dahi kaçırmadan epic boss a kadar geliyorum. Yollardan geçip gidiyor vs. Bütün gemleri kafasında patlatıyorum yine ölmüyor yine ölmüyor. Deli oldum resmen. Armoru çok yüksek muhtemelen ondan. Armor düşüren gem den gelmiyor. Zaten 3 tane gem var gerisi yalan. Splash vuran kırmızı, chain vuran açık yeşil, armor düşüren mor.
Sosyal ağlarda paylaş

NeroWarden said:
Final Boss dan once gelen epic boss ta kaldım. Tek bir yaratık dahi kaçırmadan epic boss a kadar geliyorum. Yollardan geçip gidiyor vs. Bütün gemleri kafasında patlatıyorum yine ölmüyor yine ölmüyor. Deli oldum resmen. Armoru çok yüksek muhtemelen ondan. Armor düşüren gem den gelmiyor. Zaten 3 tane gem var gerisi yalan. Splash vuran kırmızı, chain vuran açık yeşil, armor düşüren mor.

armour dusuren gem cok muhim, o yuzden gerekirse bir suru ufak ufak yaratip kendin buyuteceksin, yetistireceksin onu.

Bi de skill dagitimi cok onemli, hayat kurtariyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...