Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kararsızım

Wayne

Öne çıkan mesajlar

conqueror teorikte güzel bi kavram ama pratikte şimdilik uzak dur derim... çoğu insan combat res'inden dolayı ağlasa da artık yeni nerften sonra pvp'de tek grup bulma şansı da azaldı. Her ne kadar buff'lar olsa da buff'ların verdikleri çok az mesela diğer MMORPG'lerdeki support sınıflarla karşılaştırınca nicelik olarak kötü ve kimi bufflarını süresi çok kısa. yani alınmasa da olur.
biraz conqueror official forumları gez... benzer yakınmaları göreceksin.
karakter seçerken;
yok 4 mob birlikte alıyor, yok 5 mob tanklıyor vs. geyiğine bakma, MMORPG singleplayer değil önemli olan... pvp ve grup önemli... Conqueror bu açıdan zorlanıyor support sınıf olmasına rağmen. Ama muhtemelen bir buff gelecektir conq sınıfına şimdilik kasarım 80 olana kadar buff gelir diyorsan ilk levellarında eğlenceli bi sınıf.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi class kötü class yok. Her oyunda birisi çikar What is the best class ? diye bi soru atar saçma salak herkes bi cevap verir oyunda sonra kavga çikar o lame bu lame diye.

Assassin kötü şöle zayif böle zayif diyenler olabilir, assassini herkes oynayamaz. Özellikle burda skill buglarini saymazsak assassin oynamak için pratik yapmak gerekir. Neyi nasil daha iyi kesebilecegini neyi kesemeyecegini bilmen gerekir bu şekilde çogu yaratigi veya kişiyi rahatlikla kesebilirsin. Single target üzerinde assassin dps bakimindan pratikliyse 1 numaradir. Yoksa her classada ölebilir normaldir. Ama kalkip da 5 6 mob aliyim onu kesiyim cloth armorla tank olayim fantazilerine gelmez kusura bakilmasin.

Guardian her grup için gerekli bi class ama oynamasini bilmek lazim. Helede goad skilleriyle tauntun işe neredeyse yaramadigini spellcasterlara karşi çok güçsüz kalindigini düşünürsek cidden dikkat edilmeli. PVP de ölmez kolay kolay ama öldürmeside okadar da kolay degil erken levellarda.

Şuan için tortage a girdiginde çogunlugun BS açtigini görebilirsin çünkü konuşmalarin hepsinde BS nin level 80 de nasil çogu karaktere tek attigini nasil healde devleştigini abartarak anlatirlar. Sorunda burda zaten. Insanlar çogu zaman oyunu ne için oynadiklarini unutup en iyisi olmak istiolar. En güçlüsü en az öleni en çok aranini sevileni.

Bence önemli olan hangi class i sevdigin önemli. Class i millet oynuyo diye oynayanlar genelde level 50 civarinda oyundan bayip başka karkater açarlar karakterini severek oynayan kişi ise ne kadar zorlansada oynadigi classin incigini cincigini bildigi için gayet iyi oynayarak o classa " vay be" dedirtir. her class için bu böyledir.

Çok sevilmek istiyosan healer olacaksin mmorpg altin kuralidir. Çogunluk adam kesmeyi sevdigi için priest leri sevmezler ama sevilmek istiosan priest açicaksin okadar.
Sosyal ağlarda paylaş

ben healer açmak istiyodum. tos açtım hile niteliğinde olduğu için, lvl 20'ye kadar sabredebildim. üstüne pom açtım o da çok iyi diye, o da 20'de kaldı... oynanışları inanılmaz bayık, olduğun yerde dur devamlı aynı 3 tuşa bas. oooh ne ala dünya

sonra bear shaman açtım. assassin gibi kötüleniyo olsa açmazdım o ayrı. okuduklarım da iyi yöndeydi hep.
hox-tos-pom-bs oynadım. bu 4'ü arasında net olarak en zevkli oynanışa sahip olan bear shaman. spell'ler birbirlerini tetikliyor, komboları tetikliyor falan. sadece 3 tuşa basarak bir oynanış yok kısacası. gerçekten eğlenceli. ama level 20'ye kadar pom-tos-hox 'un öldüğünün toplamından daha fazla ölüyor BS. ona rağmen inat ettim ve devam ettim. şimdi 36 mı ne oldum. gerçekten çok zevkli valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Wayne said:
barbar açtım yaa delidana gibi savuruoyum kılıçlarımı cok zevkli bide stealth olma var assass mısım hissi verior

barbarianla assassin arasında çok da bi fark yok, ikisi de son derece bayık. silahları sallayıp combo yapıorsun öyle çok da bi olay yok ikisinde de.

pfff bu oyun sıkıcımıdır nedir? :S
Sosyal ağlarda paylaş

Pied Piper said:

barbarianla assassin arasında çok da bi fark yok, ikisi de son derece bayık. silahları sallayıp combo yapıorsun öyle çok da bi olay yok ikisinde de.

pfff bu oyun sıkıcımıdır nedir? :S

assassin ve barbar için gördügüm en düz ve en bilinçisizce yapilan eleştiri. Bundan daha kötü bi yorum yapilamazdi. Caster oynamayi seviyosan arkadaşim onlar için yorum yap. level 20 bile yapamdigin karakterleri yerme.

Ben assassin ve barbar iki karakter yaptim barbari 42 de biraktim hala assassinle oynuyorm gayet zevkli karakterler. öle düz skill basmakla olmuyo. bi ton ince ayari var. acaba casterlarda yada dier karakterlerde olan arti ne onu anlamiş deiglim. Arti herkes ayni lafi diyo oyun bayiyo mu ne ne ayak bu oyun. Dier oyunlarda zaten özel metinler oluşturuyoduk ve skillleri dillendirip kullanioduk. yada ben mi yanliş hatirliorm ne.
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe biraz ilginc bi yorum olmus. Ben su an 5 kisiyle kaliyorum evde, 4 tanesi hayatta mmorpg oynamamis, hatta pesden baska bir sey oynamisliklari yok hayatlarinda, gelip beni izledikleri zaman "bu ne len hep ayni seyleri yapiyosun" yorumunu yapiyolar ki dogru bir yorumdur. Ne bekliyodun pek anlamadim, genellikle 2-3 tane tusa ard arda yuzlerce basmaktan olusur boyle oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Barbarianı bilmiyorum ama assasin oynaması zevkli ama biraz elden gecmesi gereken bir class.
Bir anda cok ciddi dmg verebilen ama aynı şekilde de çok dmg alıyor. 3ten fazla mob genelde şansa bakıyor. PvP ççok yapmadım yani genelde genk deneyen veya yapanların peşinden gidiyorum genelde ama sabırlı oynayabiliyorsan %75HPli targetları affetmiyorsun. %100HPlileri kesmek biraz şans, karşı class ve tabi yetenege bağlı.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Barbarianı bilmiyorum ama assasin oynaması zevkli ama biraz elden gecmesi gereken bir class.
Bir anda cok ciddi dmg verebilen ama aynı şekilde de çok dmg alıyor. 3ten fazla mob genelde şansa bakıyor. PvP ççok yapmadım yani genelde genk deneyen veya yapanların peşinden gidiyorum genelde ama sabırlı oynayabiliyorsan %75HPli targetları affetmiyorsun. %100HPlileri kesmek biraz şans, karşı class ve tabi yetenege bağlı.

Bu konuda katiliyorum. Elden geçmesi gerekiyo ama şu bakimdan. Hide bazen gereksiz ve nedensiz yere çalişmiyor. Track özelligi koyulmaliydi ama çokda eksiklik degil. Perception daha verimli olabilirdi.vs vs. Karakterin adi assassin yani katil. Amaç bir kişiyi rahatlikla kesmek varsa ikinciyi sürklase etmek. ilerde vampyric nature ve necrotic leechle 3 yaratigi potsuz kesebilirsiniz ama genede 4. yü yolda görürseniz kaçmaniz gerekir. Genelde 2 şer 2 şer kesseniz bile millet daha yaratigin % 50 hpsindeyken siz ikisinide kesmiş olursunuz ama healthinizde düşmüş olur. Assassin böle işte :) Single target dps de assassin 1 numaradir iyi oynayan kişinin ellerinde. Kesinlikle ve kesinlikle pratik isteyen bi karakter. Ben yatarim yattigim yerden keseyim ölmeyeyim diyosaniz level 30 da yeter lan ne bu paso ölüo gibi bi bagirmayla karakteri silersiniz. Pratik yapip combolarinizi efektif şekilde kullanmaya başlayinca hangi class a nasil saldiracaginizi kararlaştirinca çok da zevkli bi karkater. ben benle ayni level bear shamani heal yapamadan kesiorm. yani 4 5 saniye içinde.
Sosyal ağlarda paylaş

hastasıyım full plate ın resıstlerın ve polearmın kesemedıgın klas yok ama ne yazıkkı hep gruplar tarafından ganklenıyor. aha guardıan hadı bırleselım keselım, kımsede yalnızken saldırmıyo. oyuna basladıgımdan berı evlendıgımde gomdugum kufur dagarcıgım hazınemın yerınde durdugunu gormek benı sevındırdı ama artık hanım eee eben ama demeye basladı.
sanırım artık komurlukte falan oynayacagım oyunu.

arkadaslara katılıyorum. her klasın kendıne aıt bı guzellıgı var. mesala ranger senı roottan snareden cıkarmaz grupemberlar keser. barbar stun manyagı yapar dmg almıyom dersınde gerıde kalanlar oyar assasıan sabırlıysan yukardakı saydıklarım saydıklarımı yaptıgında arkandan geır gırtlagını keser. healerlar akıllıysa dps yerıne arkdan grunbun healthıne bakar arada cakar. casterlar ıvır zıvır.

ama akıllı oyuncu degılsen sana ne versek nafıle mısal guardıana onden her sınıf eger guardda az ısını bılıyosa olecektır. ama guardın bası beladayken dalarsan o da bı olumlu sonucta sayende 2 sn de mefta. barbar asasıan yada dıger meleeler ranger dahıl resıstlerını almıs guardıana vuramazlar.

ama onlar guardıan kesmıyolarmı. olurmu canım hemde bagırta bagırta cooldownlarına ve spellerıne bakıp saldırı sekıllerını stratejılendırerek yapabılıyolar.

mısal wowda cok ama cok uzun sure rogue oynadım ve hep sevmısımdır. warrı kesmek ıstedıgım zaman sword takılırdım caster kesecegım zaman emektar dagerlarımı cekerdım. tum oynanıs tarzı hatta meslek degısırdı. buradada benzerı yaklasımlar cok. o yuzden once oyun bılgısı sona uberler.

veee evet assasıan cok ama cok kırılgan. aynı dager rogue gıbı wowdakı. ılk dalacaksın vuracagın 2 3 combo bastan belırlenmıs olmalı ve bunların sonunda adam olmelı olmuyosa kacmasınıda bıleceksın.

guard bıtınce cok cıddı bıcımde assasıan dusunuyoru. bence cok ama cok keyıflı olacaktır hem bı parcada rp sı var gıbıme gelıyor. hos ranger ve barbarda cok fena goz kırpıyolar ya hayırlısı.
Sosyal ağlarda paylaş

rANGERİ SEVEMEDİM BELKİ DE COK GENKLENDİĞİM İÇİNDİR KENDİLERİNE. bARBARİAN İSE NE BİLİYİM ASSASİN VARKEN BİRAZ GEREKSİZ GELİYOR BANA. Ve tabi en önemli faktör oyunun ilk gününden beri 1 charı anca 61 yaptım yani diğerlerini oynayacak ne zaman nede gücüm var :)
Caps pardon.
Sosyal ağlarda paylaş

sadATS2 said:

veee evet assasıan cok ama cok kırılgan. aynı dager rogue gıbı wowdakı. ılk dalacaksın vuracagın 2 3 combo bastan belırlenmıs olmalı ve bunların sonunda adam olmelı olmuyosa kacmasınıda bıleceksın.

Bu iş en güzel böle anlatilabilirdi bi guard gözünden :) aynen öle. 3 comboda bilemedin 4 üncüde hala % 25 yada ölmedi Fierce Topuh skilini kullanarak da kaçacaksin :)
Sosyal ağlarda paylaş

yaa bana barbar biraz dogru skilli dogru zamanda kullanma class ı gibi geldi zaten simdi her class öyle diceksiniz ama barbarda bu daha cok önemli bence belli bi combo sıran olması lasım benim su anda yok pek alısamadım her lvl de yeni skill acılıyor combolar deişiyor allak bullak suan hersey :P ama zevkli gercekten bugün adamın tekine bi fatality çektim adamın kollarını ve kafasını kopardı bilgisayar basında orgazm falan oluodum :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...