Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kanaltürk ü açın pls

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Laraken said:
"sarışınım sarıyım güvercin gibi karıyım" bu programda söylenmişti di mi?

hahahahahahahahaah programın zeka seviyesine gel hauhauhuahuahhuhuhahhaha

edit:
biri şey demişti bu çıtır büyücü hatunlu öölen saati dizileriyle ilgili bi topicte; "bu dizileri yapanlar işlerinden utanmıyo mu?" diye... Onlar utanıyosa bunu yapanların kezzap falan içmesi lazım. ya da saf sıvı oksijen.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben dayanamadım değiştirdim kanalı.yok punkım ben gotiğim falan diye sayıklıyodu kız.cengaverin teki aradı bana punklık ne onu anlatsın dedi ve hatnun kişinin cevabu şuydu ''işte benim gibi yane değişik bele '' :) bizim yaşam tarzımız bu falan diye atıp tutuyolardı..eve gidince ayıcıklı pijamalarını giyip tv karşısında çiğdem çitlemiyolarsa ben de cerebralis diilim!

o yüzden diyorum ki ilk 6 ay mutlaka anne sütü..sonra böle oluo işte sabil sübyan:)
Sosyal ağlarda paylaş

Fili said:
PrudenT said:
kaçırmışım of
yarın ne zaman

bende merak ettim yayın akışına baktım kanalturk un bahsi geçen program itirazım var ise yarın saat 14:10 da imiş bugün yarım kalmıştı bakalım yarın ne gibi atraksyonlar yaşanıcak asfasdas

Kaçırdım. Fakat yorumlara ve yegane resme bakınca çok bomba olduğu anlaşılıyor. Bunlardan taksimede salmışlardı geçen günlerde.. Şu anket yapan cinslerinden.. Evet evet! "AYYY LÜTFEN Bİ DAKKANIZI ALAYIMMM!!" diye milletin peşinde koşuşturuyorlardı.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hayatımda böyle saçma tartışma görmedim ama yani sunucunun performansı muhteşemdi fısfıs ismaille birlikte. ben o kızların yerinde olsam konuşurken adama derim yani türkiye'nin fısfıs ismail diye tanıdığı sapığın tekisin senden mi ders alıcam diye.

adam çıktı çocuğum baba diyince ben düzeltip al - lah dedirttim diyor. tövbe estafurullah ya. küfür edicem ayıp olucak ama yani bre GERİZEKALI ADAM 1 yaşında bebeye allah dedirtsen ne olur ananı avradını dedirtsen ne olur?

ne kadar beyinsiz insan dolu şu ülke ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...