Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ankara yıldızları

burtonesk

Öne çıkan mesajlar

F.SERTAÇ ÜNLÜ:Merhabalar adım sertaç soyadım ünlü.Kendimi bildim bileli müzigin içindeyim çünkü müzisyen bir aileden geliyorum.Hayranlarımızı çok seviyorum.Özel zevklerim ve yeteneklerim arasında piyano çalmak gelir.Tarz olarak Pop,elektronik müzik istege göre slow pop ve Sanat müzigi vb.söylüyorum.Tüm sevenlerimize sevgilerimizi iletiyorum.

T.KENT ŞANLI:Hepinize selamlar. Sizleri çok seven bir arkadaşınız olduğumu asla unutmayın, ben sanatçiniz kent.Özel zevklerim arasında radyo dinlemek ve müzik dinlemek gelir.Ayrıca org,kanun ve darbuka çalıyorum ve özel tarzda beste çalışmalarına sahibim.Tarz olarak en çok ,electronic müzik,elektropop,sahnede istege göre Sanat ve Arabeskde,söylüyorum.Tüm sevenlerimize sevgilerimi iletiyorum.

ÖZGÜR KAYA:Tüm müzikseverlere ve hayranlarımıza selamlar.Adım güçlü soyadım kaya.. Değerli hayranlarımız bizi en iyimizi yapmaya stimüle/teşvik ediyorlar ve bizi iyi bir konuma getiriyorlar da ,eksik olmasınlar.Hobilerim flüt çalmak ve müzik dinlemektir.Tarzım olan müzikler arasında Pop,Hafif müzik,Slow,Rock,Heavy Metal, istege göre Fantezi Tüm sevenlerimize sevgilerimi iletiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

burtonesk said:
http://video.eksenim.mynet.com/video/Muzik/62702/Ankaranin_Yildizlari_Yarasa/?adussid=D3QYWt1adz

david lynch kıskanır bunu. o kadar söylüyorum.

Oha. Çok sürreel.

ankaraninyildizlari said:
Bu parçanin bestecisi ben kent arkadaşim bu parça hardtrance yakin.Phscodeluc tarzda yaptim.Bu tarzi seven fanatiklerimiz var.Biz türkçe trance müzigin öncüleriyiz.Yakinda trance tarzda olan hani nerdeyi seyredebilirsiniz.Ve gerek yok adli bestemizde deeptrance yaptik.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...