Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amerikalı esirler

_Mayhem_

Öne çıkan mesajlar

Biraz önce NTV de Iraklılar tarafından esir alınmış amerikan askerlerinin konuşmasını dinledim..
ıraklılar soru soruyo.. ismini fln.. doğru düzgün ingilizceleri de yok ztn..
askerler çok korkmuş gözüküyolardı.. kötü bi muamele görüp görmediklerini bilmiorum..
ama şu savaş başladığından beri tv ye bakıp bu kadar kötü olduğumu hiç hatırlamıyorum.. onlar konuşurken ben souk terler döktüm.. hala da çok kötüyüm..
ne diycemi bilemiorum..
işallah bu savaş kısa sürede biter..

Bu video görüntülerinden sonra işler baya kızışacak gibi.. özellikle amerikan halkı patlama yapabilr..
Sosyal ağlarda paylaş

ingiliz medyasında birkaç saniye gösterilmiş bu görüntüler ve amerikada ise hiç gösterilmemiş. tabi internetten falan yayılır bunlar.

işler kızışmaya başladı...[hline]The road remains wide open while your dreams are alive.
Only fear can block the way. -"Iron-Tail" Fratley
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar koz olarak tv önünde esirlere işkence bile yaptırırlar...(ottan boktan meselelere üzülmeyin,görüyorsunuz adamlar neler çekiyo)[hline]DOGDUM KONUSMAYI ÖGRENDİM, ÖNCE "BESIKTAS" DEDIM, OKUMAYI YAZMAYI ÖGRENDIM, ÖNCE "BESIKTAS" YAZDIM. YENILDİK DEDILER, "BESIKTASA" AGLADIM.. BAYRAMLARDA "BESIKTAS" FORMAMI GIYDIM. SOKAKLARDA AHMET DURSUN OLDUM.. GÜZELIM, KENDINI ILK ASKIM SANIYORSUN AMA BEN ÖNCE BESIKTASI'i SEVDIM!!
Sosyal ağlarda paylaş

Üstlerinde yüksek teknolojili teçhizatları,güneş gözlükleri,uzun menzilli silahları falan olmadan korkmuş gözlerle etrafa bakınırken çok acınası gözüktüler...[hline]Yaşam boyunca aradığımız şey belki de budur,yalnızca bu,olabildiğince büyük bir üzüntü,ölmeden önce kendimiz olabilmek için...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Exodus, 23 Mart 2003 18:49 tarihinde demiş ki:
esir askerlerin televizyon vs. yayın organlarına çıkartılması antlaşmalarla yasaklanmıştır.

amerikalılar teslim olan ıraklıları çektiler ama. yere yatırıp üstlerini ararlarken falan. vurulmuş bir ıraklı bile gösterdiler yerde yatarken...[hline]The road remains wide open while your dreams are alive.
Only fear can block the way. -"Iron-Tail" Fratley
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
esir askerlerin televizyon vs. yayın organlarına çıkartılması antlaşmalarla yasaklanmıştır.

yasak diye bişi varsa amerika bunu baştan deldi
o yüzden kimse takmıyor suan

yasak yok istediklerini yaparlar
umarım savaşı destekleyenler birgün bu esirlerin konumuna düşerler
bütün suç emir verenlerde o askerlerinde bi suçu yok görevleri bu
milliyette ilk sayfada bir amerikalı adamın resmi var düşen helikopterin pilotu olan cocugun babasıymış
şöyle diyor
"bak bush bu tek oglumdu"[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 23 Mart 2003 19:14 tarihinde demiş ki:
rumsfelt salağı demiş anlaşmalarca yasak diye
sen yapınca birşey olmuyor da o yapınca mı oluyor
tanrımısın ulan!!!

Bu Arada beyaz bayrağı olan ıraklı askerlerin kafalarını parçalayan İngiliz askerlerini gördünüz mü?[hline]Prena Forum,TFC,DoD,HLDM,Donanım vs...
[email protected]

+1 ...

AYrıca Nukem dediğinden ben bişi çıkaramadım ? Neyi kastettin?[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 23 Mart 2003 18:45 tarihinde demiş ki:
said:
Androner, 23 Mart 2003 18:04 tarihinde demiş ki:
bagdatin üstüne bamba atip yüzlerce kisiyi öldürürken iyi tabii.
suç islerlerse cezalarini da çekerler[hline]Erkan baba günün birinde demiş ki:
"Bil Mukabele"

çüklerinin keyfine yapıyolardı dimi.[hline]dark-dr, 20 Ağustos 2001 15:37 tarihinde demiş ki:
LOOK DUDE IM LOGGING FROM ***IN TURKEY AND I PING 640. TODAY I PING 200 SO I PK PPL GOT THAT?

Kesinlikle çüklerinin keyfine yapıolar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norak, 23 Mart 2003 20:09 tarihinde demiş ki:
lol be, nukem orda askerleri kastetmiş, sonuçta sadece verilen emri uyguluyor adamlar orda, hatta esirlerden biri bana sadece buraya gelip savaşmam söylendi bende geldim dedi, napacakki adamlar askerde emirlere karşı gelme diye bir olay yoktur. geleni indirirler aşağı direk.[hline] AO-Swg-WoW
yalnız amerika'da askerlik zorunlu diil..gerçi tabi keyifleri için yapmıyolar da..[hline]Doğdum, konuşmayı öğrendim önce "beşiktaş"dedim,okumayı yazmayı öğrendim önce "beşiktaş yazdım"Yenildik dediler "beşiktaş'a" ağladım..Bayramlarda "beşiktaş" formamı giydim.Sokaklarda İlhan Mansız oldum.gÜzelim kendini ilk aşkım sanıyorsun ama ben önce BEŞİKTAŞ'ı sevdim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:

bknz: cnn ve bilimum amerikan kanalı

ayrıca topici açan arkadaşa sorarım ıraklı esirleri izlerken için hiç mi acımadıda amerikanları görünce soğuk terler aktı insan olduğunu anladın veya bağdatta daha 10 yaşına bile gelmemiş masum çocukların cesetlerini görürken için cız etmedi mi

acaba insanlık duygularımız mı çelişiyor...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...