Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quake Live

moriQ

Öne çıkan mesajlar

An itibari ile kaydımı yaptırdım, keyim gelmiş, akşama oynayacağım.

İlk izlenim: yüklenme süresi 5 dk dan aşağı sürmüyor, hala oyuna giremedim.

O Game data mıydı neydi, bir de additional data varmış 30 dk falan zaman verdi. Hadi bakalım inşallah değer hayvan gibi indiriyo alet yani.

Bi de bunu her seferinde yaparsa kimse oynamaz bu oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Denedim. Alet ilk olarak game data download ediyor, sonra additional data diye indirmeye devam ediyor. İlk dl fazla uzun sürmüyor 10 dk falan ama diğerleri 30 dk dan aşağı göstermedi. İlk DL dan sonra kısa bi tutorial ve botlarla örnek maç yapabiliyorsunuz.

Grafikler aynı Q3. Yalnız garip bir balıkgözü efekti sözkonusu. Bir de adam ölünce cesedine roket atıp dalak böbrek dağıtırdık ya o da yok artık, kıvılcım çıkıyo adamdan. Deneyin derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun güzel bayağı bi oyalandım açıkçası. Bahsettiğim son yüklemeleri oyun oynarken kendisi yapıyor. İlk yüklemeyi atlattıktan sonra sadece map yüklenmesini bekliyorsunuz oyun açılışında, o da en fazla 5 mb. Bir oyuna girmek 1 dk falan sürüyor en fazla, genelde 30 sn sürdü.

Yalnız çok lag var, 1 mbit adsl, istanbul dan pingim 200 ün altına pek düşmedi. e haliyle railgun falan yalan oluyo. bu kadar hızlı bi oyunda 200 lag ping çok. o yüzden çıktım.

Ek: Oyun çıkmadı, bu beta hali. Beta sürümüne giriş için keyleri id software mail listesine kaydolanlara yollamaya başlamış olacak ki inboxuma düştü b key.

Bi de silahlar genelde aynı olmakla beraber çivi atan garip bi silah eklenmiş. bir de kamikaze diye bi alet ne işe yarar bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de bazı haritalarda şöyle bi olay gördüm, hani kantırda belli haritalarda tek silah kullanırdı ya atıyorum cannas haritasında herkes cannas kullanırdı, o tarz bi olay yapmışlar, bi haritada sırf railgun kullandık. çok zevkli hakkaten ama adamlar yardırmış valla çok iyiler.

bi an önce bekliyorum patilileri, lütfen kaydolun, yalnız bırakmayın. benim isim zombietr ekleyin friendlistinize.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...