Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA 4

yav

Öne çıkan mesajlar

Rockstar oyunda SecuROM'un olacagini ama limitsiz kullanim olacagini soyledi. Benim SecuROM hakkinda fazla bilgim yok, millet "securom varsa ben almiyorum oyunu, siparisimi iptal ettim" falan gibi seyler soyluyor.

Steam versiyonunda da securom olacakmis.

Oyunu aldiktan sonra internet uzerinden aktive etmeniz gerekecekmis falan.

Suan ingiltere'de oyunu street date'ten once satan yerler varmis, yarin gidip bakicam, ama kimse oynayamiyor activate edemedigi icin. Ben yarin gidip bakicam bahsi gecen magazaya bakalim dagitiyorlar mi.

Activate sirasinda oyunun binary dosyalarini netten cekiyormussun o yuzden oynanabilir degilmis. O yuzden nete dusmeside zor bir ihtimal 2 araliktan once.
Sosyal ağlarda paylaş

Oha SecuROM mu? Abi Rockstar'ın bu kadar hödük bi hareket yapacağını sanmıyorum pek de, yine de belli olmaz tabi.
Hem niye bu kadar kasıyolar ki arkadaş. En kuvvetli olduğun platform belli, e PS3 de şu an tam olarak kırılmış değil, orda sattığın her oyunu hakkınla satıyosun. E PC de belli yani çıkan bi oyun elbet kırılcak. Niye kastırıyosun insanları madem. Orjinal alan zaten alcak oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

en büyük özelliğide tek kusurun içinde binlerce kusur barındırması gibi bi mesaj çıkardım posttan lol. nasıl yani şimdi ben bu oyunu orjinal alcam ve kurarken sorun yaşıcam öle mi? ne gibi bi sorun yaşıcam nasıl düzelticem? donanımı bozmak derken, ekran kartımı mı yakıyor nedir? 5n1k!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...