Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Druid kasarken ağlamalar

Kojiroh

Öne çıkan mesajlar

Bi önceki hunterımda yavaştan sezdiğim ama anlamamın tam bu druide denk geldiği bi olay var o da attack power. Claw, ferocious bite gibi ability'lerim durmadan dodge, parry ve blocklara maruz kaldığı zaman dps'im inanılmaz düşüyo. O tarz bi durumda en azından normal vuruş damage'ını yükseltmek için AP lazım olur gibi geldi. Karşıdaki mob biraz yüksek levellı olunca fazla critleyemiyosun da.
Hazır 42. level olmuşken artık tamamen agi kasmayı bıraksam mı? Şu sıralarda önerebileceğiniz itemlar var mı?
Not: Yapamadığım quest yok aga. Bi işte Mai'zoth kesemedim en son, öldüm bıraktım öyle sdf
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 49 um. Elixir de yudumladimmi %25 crit oluyo (leader of pack dahil) Gayette memnunum. Üstüm agi itemlardan olusuyo.. Daha iyilerini bulabilirim ama dungeon da cok zaman gecirmiyorum, sansima da düsmüyo. Para da cok oldugundan ah den faydalaniyorum. Druidde agi cok önemli level kadarken de olsa. Str istedigin kadar topla damageini cok mühim bi oranda arttirmiyo düsük levellarda. Ama agi crit sansini kayda deger sekilde arttiriyo.
Sosyal ağlarda paylaş

@Marveloth; mesela clawla 300 vuruyorsan mangle'la 700 vuruyorsun, öyle bir ability; ayrıca bleed effectleri %30 arttırması demek raidlerde rogue/druid/warrior'ların bleed dmg.lerinin coşması demek.

(Haftasonu oynayamadım hala 60'ım :'( ) Umarım EotS haftası bitmeden 70'leyip honora medala doyarım.)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla rogue, priest, shaman, warrior, druid ve bir miktar mage ve hunter kastım; en kolay kastıklarım priest ve druiddir hehe. Priestle 0-70 arası q yaparken gank harici max. 10 20 kere falan ölmüşümdür, druid ise o kadar kolay yapıyor ki herşeyi şöyle söyleyeyim, alterac questlerinin hepsini 33-34'lvlde yaptım. (38-40lvl arası moblar kesiyorsunuz, ogre questlerinde. )
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
normal

http://www.wowhead.com/?spell=24248

hadi açıklamasını hep birlikte okuyalım

converts each extra point of energy into 4.1 additional damage

yagni bu olay diyokiiii
kalan enerjin 4.1 dmg a çevriliyo

OoC sadece bu abilitynin enerji costu olan 35 i 0 lıyo 4.1x35 gibi ekstra dmg koyuyosun (atak powerdan artıyo)
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:
Aboo bana KİM ÖĞRETİ BU TAKTİĞİ hatırlasam, gidiim konuşiim bi afkhjskgjdfg
E o zaman go go cat form hep?
Peki cat form'daki statları neler etkiliyo? Normal formdaki gear'ın bi etkisi var mı?

Edit: Stat dediim dps yani :P

O senin söylediğini kendine güvenen druidler tek başlarına elite falan girerken yaparlar. Önce starfire atıp moonfire spam atarlar yüksek lvl elit gelince hemen hot basıp cat forma geçerler keserler eliti olmazsa rootlarlar heal atıp keserler falan. Onun dışında stealt la git açıl işte moblara. Cat form için de +agi +sta falan veren gear bul yeter. Gearı dert etme çok bulunuyor bi şekilde öyle çok para veriyim falan deme ahden alıp.
Sosyal ağlarda paylaş

BAŞARDIM!!!!

SMV ve Netherstorm'daki neredeyse her questi ve ondan önceki bölgelerdeki her questi bitirip yine de 70 olamamayı başardım!!! Hiç instance ya da mob farm yapmadım. Kastığım tüm charlarda netherde bir kaç q yapıp 70 oldum ama druid olmadı :/

69.2'deyim ne halt edeceğimi bilmiyorum sabaha kadar 70'lemem lazım :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...