Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

SturmVogel said:
bizim evde bir hafta:

son bir haftada yeğenlerimin doğum günleri sırasında yaşananlar, sadece bir fotoğrafta ben varım onu da belirticem

vol 1:

kartal vuruşu!

vol 2

"lan kız kaç kere demedim mi kameraya çıkmak yok diye!"

vol 3

Karşınızda L Jr

vol 4

L zor durumda

vol 5

Join me or die!!!

vol 6

uzaylılar aramızda! ( sağdan 1. ve 2. )

vol 7

aha ben

gece gece güldürdüğün için cok teşekkürler uzun zmandur fotoğraflara bu kadar gülmemiştim, kartal vuruşu beni benden aldı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Shutdown abi biraz sessiz takıl kimin kim olduğunu öğren ya.Bu adamın bir konu da ben erkeğim diye cayır cayır yanan postları vardı.Adamın biri cinsellik ile ilgili diye bir konu mu ne açmıştı sex hikayelerini anlatmıştı spompas.Kız ise hepimizi iyi yemiş.

Ben de l zor durumdaya çok bayıldım ahaha.Bende sülalenin en küçüğüyüm ama aynı zamanda bu soyismini taşıyacak olan tek erkek benim nihohaha.O yüzden bana inci tanesi gibi bakıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:
Shutdown abi biraz sessiz takıl kimin kim olduğunu öğren ya.Bu adamın bir konu da ben erkeğim diye cayır cayır yanan postları vardı.Adamın biri cinsellik ile ilgili diye bir konu mu ne açmıştı sex hikayelerini anlatmıştı spompas.Kız ise hepimizi iyi yemiş.

Ben de l zor durumdaya çok bayıldım ahaha.Bende sülalenin en küçüğüyüm ama aynı zamanda bu soyismini taşıyacak olan tek erkek benim nihohaha.O yüzden bana inci tanesi gibi bakıldı.

tamam haklısın :)
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

benimde aynı durum tek soyadı taşıyacak benim;

sülalede bana kimse ağırlık vermez babam hariç, bugunde konusması gerçekleşti malum babam kalp hastası ve ritim bozukluğundan her an vefat edebilir. Bugunde yüzüne söyledim baba beni bırakırsan yanarım kurtlar sofrasına düşerim...

gayet de ciddiyim sülale değil kurtlar sofrası
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...