Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euro 2008: 23 Kişilik Kadro

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Arda dan 10 numara büyük Ümit Karan var, çekemesem onu çekemem.

Fenerli olmak ile alakası yok bunun.
Bunun maç boyunca maçı izlemek ile alakası var.
Ben arda'dan etkili bir futbol göremedim.
Ayağında top tutan pas yapan orta açan bir arda göremedim.
2 tane gol attı. O kadar.
Semih de attı. Semih kral mı ? değil ?
Ronaldo'yu almamışlar 23'e.
Arda'yı tartışıyorsunuz.
o 23'de orta saha mevkisinden çıkarıcağın ve yerine arda'yı monte edebileceğin 1 kişi var mı ?
YOK!
Sosyal ağlarda paylaş

hamit doğru olmuş bence orda olması gerekiyordu ancak arda ve semih'in aynı şekilde olması gerekirdi. hatta arda'yı nereye koyalım demişsiniz fabregas yerine net koyarım. kanat filan diye ayırmamışlar sanırım ondan koyuyorum oraya. fabregas rusya maçı harici etkili bir oyun oynamadı bana göre. arda'nın takımına katkısı daha fazla olmuştur. semih'i pavlyuchenko yerine koyarım. tamam iyi güzel forvet kendi yarattı ama çok kaçırdı. semih'e bakarsak hepsi zor pozisyonlarda takımına hayat veren 3 tane gol attı.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
tutamaması diyecektin herelde mani. kaybettigi topun haddi hesabı yoktu, hamit girene kadar arda coktan girer bu listeye. ki zaten bir cok kurulusun altın 11 ine girdi. bazı fanatik fenerliler cekemiyor.

kimmiş bu fanatik fenerliler çok merak ettim.

bide arda iyiydi ama listeye girecek kadar değildi. öle rahat rahat o listeden arda için çıkarabileceğiniz adam yok. eminimki o listeyi zaten oynadığı maçlarda göz önüne alarak yapmışlardır. arda gereksiz yere sarı kart cezalısı oldu ne yazık ki. bizim futbolcumuzda kronikleşen artık hakeme itiraz edip sarı kart görme olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

semih'in olmaması mantıklı. hayvan gibi etkili olmadı. öte yandan ballack'ın olması çok manasız. ne türkiye maçında ne de ispanya maçında adını duymadık. hele bizim maçta aurelio nasıl kitlediyse 90 dakika duymadık. sergio ramos yok ona şaşırdım. grosso da fiziğine göre ilginç bir bek o da olabilirdi. arda da olabilirdi illa gol atması gerekmiyor. geriden top alarak inanılmaz bi yükün altına girdi ve başarıyla çıktı. o maçlarda mal mal top da şişirebilirdik. marchena da heralde kendini aştı turnuvada pek izlediğim bi adam değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...