Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cok baba adamim valla

Nefr

Öne çıkan mesajlar

sagolun tekrar =]

bu sabah ilk doktor randevusundan donduk veledin, 6 haftalik ve 9,5 mm boyundaymis kendisi

kalp atislarini dinledik pitir pitir. dakikada 127 kalp atisi, yuh. cok sasirdim, ben bu kadar erken gelistigini bilmiyordum

heyecan yapti biraz, bakalim cinsiyet belli olup soyle adam gibi pozlarini gormeye basladigimizda ne hale gelecegiz
Sosyal ağlarda paylaş

senaryo 1 >

bebek kiz olursa;

bi 20 sene sonra falan benim oglan 17-18'ine geldiginde paris'e ucak biletini alip tatile yollayacagim. Yollarkende "evladim gidince semih amcanla emma tegzenin yanina ugra mutlaka, besik kertmenle tanis" diyecegim. Ondn sonrasini sen dusun :P

senaryo 2 >

erkek olursa;

senin oglan geldiginde bende benim kizi oraya yollarim. aeuha :P

senaryo 3 >

ikiside erkek olursa;

yazlari siz buraya tatile gelirsiniz, biz de veririz ellerine harcliklarini gitsinler guney fransaya bize ne amannn :P

senaryo 4 >

ikiside kiz olursa

doktor boku yeriz, aman diyeyim amannnnnn

ps: topigi yeni goruyorum, ogreneli cok oldu gerci ama bir de buradan tebrik edeyim tekrar. Saglikli olsun, mutlu bir hayat sursun en buyuk dilegimiz. Annesi ve babasi ile an$ante an$ante yasasin minik bebemiz :)

ps2: kotu ornek oluyosunuz :P
Sosyal ağlarda paylaş

Wendigo said:

senaryo 4 >

ikiside kiz olursa

doktor boku yeriz, aman diyeyim amannnnnn

amman, o sakat olur evet lol =]

Wendigo said:

ps2: kotu ornek oluyosunuz :P

sen daha dur; sunun surasinda en fazla bir sene sonra boyle cicili bicili, gulucuklerle dolu, efendim mini mini kiyafetler, tombis tombis eller ayaklar falan iceren fotolar yollamaya baslayacagiz, o zaman goreceksin sen kotu ornegi ehe
Sosyal ağlarda paylaş

bireysel cabalarla ab ye giriyoruz biz =P

DiaBLeSSe said:

Semih cim o zaman kadar bizden de bir surpriz gelebilir :)

hadi ya, yeni gordum ben bunu

super, bekliyoruz o zaman haberleri. sen bakma baba adayinin bik bik etmesine, erkege sorarsan her zaman erken =P

yetisin bir an once yas farki olmasin ;]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...