Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Anlamıyor, insanlar anlamıyor.

1. D3 daha alpha döneminde
2. Demoda gördüğünüz ve SS'lerine baktığınız Tristram Cathedral sadece o an için hazırlanmış bir bölüm ve büyük ihtimal Act 1 seviyesinde.
3. Siz sanırım hiç Diablo 2 Act 2 falan oynamadınız.
4. "Karanlık" ortam istiyorsan Gamma kısarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

eet ben de hiç anlayamamıştım niye grafiklere bok atıyolar diye.

2004 senesinde hala oturup sabah akşam d2 oynayan biri olarak grafiklerin karanlığında aydınlığında hiçbir sorun görmedim.

gayet güzel gözüküyor oyun. direk preorder. ve bnet üstünden witch doctor u açıcam, ismi de doktor erol bey olacak : )
Sosyal ağlarda paylaş

Keith Lee (Oyun yapımcılarından biri) said:

One of the things that we considered when we were working on the visuals for Diablo III is the fact that color is your friend. We feel that color actually helps to create a lot of highlights in the game so that there is contrast. A great analogy is like in Lord of the Rings. Not everything is dark. It allows you to see what a creepy dungeon can be like but if everything is dark it doesn't allow you to have a lot of contrast.

He continued: Diablo I and Diablo II are darker, and I think that the one of the main reasons why is the fact that in Diablo I, you're basically in a dungeon the whole time. And in contrast to Diablo III, you'll be exploring outdoors, you'll be in dungeons, you'll be experiencing so many different areas. We want to bring as much variety as we can when you're playing the game so that you're excited to check out new environments. We don't want everything to look the same and that's really what we're trying to aim for.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:
ortamı aydınlatan ışığın kaynağı ekranda görünmeyince gotik, görününce cıvıl cıvıl ben anladım formülü.

act 3 ün tamamının gammasını kıssan nolur ki küçük bıçaklı adamlar öldürüyordun haha

bir de sc alpha öyle ama acayip ağır eleştiriler yedikten sonra adamlar oturup baştan oyun yapiyorlar. diablo da böyle tepkiler aldiktan sonra gogogogogo diye takilirlar.

valla arkadaşlar niye kabul etmiyorsunuz anlamadım sc 2 deki çizimler de wow çizimlerine kaymış diablo 3 te. blizzard wow'un ekmeğini yemeye kasıyor. bir de birakin sen gotik misin karanlık mısın ayaklarını. oyundan bahsediyoruz. nese çiksin oynicaz. olmadı expansioniyla değerlendiririz.

bu muhabetin bir yere varacağı yokta world stone gittikten sonra nasıl 'mana' kullanılıyor bilgi sahibi olan var mı ?

ps: diablo 2 lod un traileri ile diablo 3 ün trailindaki müziğe sahip olan pm atarsa süper olur. nese
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Worldstone'un, Mana ile alakası nedir?

dünyadadan onunla birlikte büyü de silinmiyor muydu abi ? emin misin act 5'te oyun bitirdikten sonra npc'nin bu mevzuya dair bişiler der gibiydi.

onun dışında huun'un popülist hareketlerde olduğunu görüyorum. yok sc bw den sonra alphalar gösterildi falan. düzgünce söylesene abi diyeceğini hehe
Sosyal ağlarda paylaş

WoW un kendine has bir sanat yönetimi vardı. Ha cıvıl cıvıl yerleri varmıydı, vardı ama gidip te akşam lakeshire/darkshire görüp de hala bok atan varsa bassın gitsin.

"grafikleri wowlaştırıyorlar bawwww", "çocuk oyunu olucak bawwww", "nerde bizim o eski default sıfır gamma lı önümüzü görmek için +light radius lu item aldığımız gotik d1 bawwwww"

http://mortenpedersen.net/wp/wp-content/uploads/2008/09/bawww.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Witch doctor ın dahil olduğu bir sonraki zone ile video nun ilk başındaki dungeon vari zone atmosfer açısından birbirinden çok farklı iki dünya.

Dungeon gerektiği gibi, jungle gerektiği gibi belli bir tarz ile hazırlanmış bence gayet başarılı.

İnsanoğlu çok çabuk alışıp adapte olabilen bir mahlukat, ilk başta batar sonra alışılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...