Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Ya aslında ben kendi adıma şaşırmıştım zaten 'Diablo 3 betası nasıl çıkmıyor bana?' diye. Bugüne kadar WoW ve Starcraft 2'nin Betalarından mahrum bırakmamıştı Blizzard beni. Bu beta'da biraz naza çekti ama en sonunda dayanamayıp verdi...

Bu arada daha önce Grast sağolsun 2-3 saat Beta'ya bakabilmiştim ama çok da tadına varamadan bitmişti hakkım. Dün gece sindire sindire dolandım, ettim. Bence olması gerektiği gibi olmuş oyun. Leziz...
Sosyal ağlarda paylaş

Rusçular için çıkış tarihi 7 Haziran.

Blizzard said:

Players in the listed Latin American countries and in Russia will be able to purchase Diablo III at local retail locations starting June 7. Digital availability for the Russian version of the game will also begin June 7.

Çakallar, Region Free olduğundan ucuz key almasın diğer ülkeler Rusyadan diye 3 hafta ötelemişler haha.

http://i.imgur.com/rXzZ8.png
Sosyal ağlarda paylaş

abi zaten amazon export sales satıyorsa ürünü amazon sana kestiği faturada hesaplıyormuş vergi ıvır zıvır. gene biz ödüyoruz vergisini, gümrüğünü. ama aracıyı ortadan kaldırıyor biraz iyi oluyor tabi. arada bi FAQ'ları okumak lazımmış :p
Sosyal ağlarda paylaş

amazon.co.uk 'den ben alir gibi yaptim ... gönderi adresini fln sectim Turkiye olarak bana sizin oraya göndermiyoruz dedi :S o yuzden alamama potansiyelin olabilir sanrım.

mulgear6 said:

amazon.co.uk'den alıcam ben sanırsam 80€ civarına geliyo CE
değer mi tabi o da var

almanyada uğraşamam alamanca oyunla
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

mulgear6 said:

değer mi tabi o da var

seni kiniyorum. hitler göz yaslarina boguldu su an :D

oyunu almanyadan alıp netten eng client indirebilirsin kardeş. ben de starcraft 2'yi gelsen-kirschen'den alıp öyle yapmıştım
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

http://www.change.org/petitions/blizzard-entertainment-turkish-language-support-for-diablo-3

HERKEZİ DESTEĞE DAVET EDİYOPRUM ARKADAŞLAR: TÜRK OYUNCULUĞNUN GELİŞMEİSNDE ÇOK ÖENMLİ BİR ADIM BU!

Gozunu seveyim gelismesin hacim. Rahat rahat oynayalim.
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

Seele said:

mulgear6 said:

değer mi tabi o da var

seni kiniyorum. hitler göz yaslarina boguldu su an :D

oyunu almanyadan alıp netten eng client indirebilirsin kardeş. ben de starcraft 2'yi gelsen-kirschen'den alıp öyle yapmıştım

gelsenkirschen
lütfen dikkat edelim böyle seylere.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...