Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

bende onu dusundum, beta bile bole ise retail cok komik olucak korsan bapzlar icin ehueheu

neyse az biraz skillere, runelara filan baktim kurcaladim filan lvl30 da tum skiller acik gelmesi charlarin sahane olmus, wizard oynarim diyordum ama demon hunter oynamaya ikna oldum yeniden ehuehu

oyunada bes kurus vermiyecegim icin cok mutluyum, yasasin annual pass!
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf konsola da aynı anda çıkartmak istedikleri için, konsolla ilgili problemlerden dolayı erteliyip durdular diye bir dedikodu var son zamanlarda.

Kuyruklu yalan olduğu belli ama azıcık bile olsun bir gerçeklik payı varsa direk şu

http://i3.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/006/725/desk%20flip.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

Frostbite said:

yay merlinin kazanından beta key geldi :D o kadar istiyodum zamanında şimdi de şeytan git sat diyor!acep ne kadara gider bi kullanılmamış beta key.

sana laflar hazırlardım.... da neyse zaten hevesim kaçtı benimde çıksın 2 saat korsan oynar silerim

yaw yedek talihli olmuşum :(
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

Frostbite said:

yay merlinin kazanından beta key geldi :D o kadar istiyodum zamanında şimdi de şeytan git sat diyor!acep ne kadara gider bi kullanılmamış beta key.

sana laflar hazırlardım.... da neyse zaten hevesim kaçtı benimde çıksın 2 saat korsan oynar silerim

:D abi benimde blizzardın son boş boğazlıkları,valve ile dalaşması vb.benimde haliyle hevesimi kaçırdı (daha doğrusu midemi bulandırdı) yoksa zamanında çok istiyordum abuk subuk siteleri takip etmeler,like etmeler falan hatta arkadaşlarıda kullanıyordum...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bi' kaç gün önce vazgeçtim saçmasapan sitelere girip likelamaktan, retweet etmekten vs. Maillerim spamlarla kabardıkça kabardı. Bi' beta key yüzünden insanlıktan çıkarıyorlar, elli tane takla...

Bu arada yedek tahlihli nasıl oluyormuş ki? Adamlar sana key'i verdikten sora takip mi ediyolar? Piyangoya döndü iş :)o
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...