Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Sailor said:
oyunun multisi için biraz daha raidvari bir sistem getirirlerse süper olur yalnız

aman aman, healer, tank, threat saçmalıkları mmo'larda kalsın. zaten hellgate london'ın başarısızlığının ana nedenlerinden biri de mmo gibi tank vs olaylarına girişmesiydi. loot sistemi koysalar yeter de artar.
Sosyal ağlarda paylaş

Rikkie said:
Starcraft 2, diablo 3 ya da yeni mmo projesi piyasaya çıkana kadar çoluğa çocuğa karışırız heralde ^^ Keşke önümüzdeki sene falan çıksa, en azından birisi :P

wotl sc2 ve D3 ten sonraki çalışmaları mmo olmama olasılığı yüksek kendileride öyle söylüyor büyük ihtimalle sc2 veya d3 için exp pack olur hatta 4. ve 5. çıkarıcakları yapım bu 2 sine exp olucaktır gibime geliyor. Ama alttan alttanda uzak gelecek için çalışmalar yapıyordur blizzard
Sosyal ağlarda paylaş

Xoo said:
hazır topic yakalamışken soruyim, tam hatırlamıyorum internette nasıl bir oyun sistemi vardı diablonun? bir şekilde internete bağlandığımı hatırlıyorum diablo için? yada tamamen yanlışmıyım??

battle.net

karakterini internet üzerinden açıyodun wow gibi, yani kendi bilgisayarından değil bnet serveri üzerinden oynuyordun. bu yüzden insanlar basit hackleri yapamıyordu (atma indirip karakteri lvl 99 yapıp üstüne buriza atamıyordun 2 saniyede)

tabii hack doluydu bnette, ama açık bir serverde olacağından çok daha azdı.
Sosyal ağlarda paylaş

1.10 öncesinde hex charm'lar flm vardı, +90 all stats veren small charm ve bunların alelade trade'leri oluyordu. Daha bunun gibi white ring denen bir yüzük vardı anormal.
Ama 1.10 sonrasında ben rastlamadım açıkçası ciddi hack'e.
Map hack vardı kullanılan, oda mephisto'yu bulmak için. Sırf mephisto run'ları azaltmak için oranın map'ı 10 kat flm büyütmüşlerdi.
Ama ben bütün kombinasyonları ezberlemiştim, WP'nin yerine göre kapının yeri belli oluyordu 20den fazla farklı kombin vardı heralde. vs..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...