Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Abi görüyoruz aral'ın hatta metis ve altıkırkbeş yayıncılık hariç tüm yayın evlerinin bu tarz fantastik ögeler içeren kitapları çevirirken düştügü komik durumu.

İlk wow a basladıgımda kitaplarıda alıcaktım bi bakayım dedim nasıl çevirmişler.Aman allahım onasıl bi kepazelik ne kadar özel isim varsa çevirip içine sıçmıslardı kitabın.Aynı sekilde araldan sc aldım işte çıktıgında bıçak kız filan yazıyor kitapçıgında hikaye resmen komedi

E bu gibi bi dünya örnegi gördükten sonra insanlar tabiki ne gerek var nasılsa içine sıççaklar bi anlamı olmucak diyorlar sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Kalten said:

Abi görüyoruz aral'ın hatta metis ve altıkırkbeş yayıncılık hariç tüm yayın evlerinin bu tarz fantastik ögeler içeren kitapları çevirirken düştügü komik durumu.

İlk wow a basladıgımda kitaplarıda alıcaktım bi bakayım dedim nasıl çevirmişler.Aman allahım onasıl bi kepazelik ne kadar özel isim varsa çevirip içine sıçmıslardı kitabın.Aynı sekilde araldan sc aldım işte çıktıgında bıçak kız filan yazıyor kitapçıgında hikaye resmen komedi

E bu gibi bi dünya örnegi gördükten sonra insanlar tabiki ne gerek var nasılsa içine sıççaklar bi anlamı olmucak diyorlar sdfsdf

aralin rekoru tiberian sun kitapcigidir, jumpjet trooperi "Dikine kalkan ucak donanimli piyade" diye cevirmisler, hani daha kotusu gelmedi o derece
Sosyal ağlarda paylaş

Aral özellikle son zamanlarda çok cıvıttı fiyatları. 45 Dolara piyasaya sürülen oyunları kur 1.6 TL iken 139.99'a falan sattığı oluyor. D3 için baya bombastik bir fiyat yapıştırabilir yani.
Amazon veya Gamestop'tan CE pre-order mı yapsak diye düşünüyorum ya bu ara, bi bakıcam o işe.
Sosyal ağlarda paylaş

Önemli Değeri Olmayan Eşya Posta veya hızlı kargo yoluyla gelen eşya

MADDE 45- (1) Türkiye Gümrük Bölgesindeki bir kişiye posta ya da hızlı kargo taşımacılığı yoluyla gelen, gümrük kıymeti gönderim başına toplam 150 Avro’yu geçmeyen, ticari miktar ve mahiyette olmayan eşyaya muafiyet tanınır.

böyle bi yazı var ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...