Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

bop değil boe olur, wow'da bile öyle eşyalar var yıllardır. boe olunca item enflasyonu önlenirken tacire ve komisyoncusuna gene gün doğar.

buradaki kritik nokta oyun ne kadar popüler olacak ve komisyondan ne kadar gelir elde edilecek. ikisi de 'başarı' olarak gösterilirse, (ki olmaması imkansız gibi) ea'dan ubisoft'a diğer bütün şirketler bu ve benzer modellere atlayacaktır en kısa zamanda. silah satılan fps'den mmo'suna, rpg'sine, hatta stratejisine kadar. (unit'e +bilmemne ekleyen falanca silah diye koyarlar şaşar kalırız, sonu yok)
Sosyal ağlarda paylaş

yapılacak şey oyunu almamak ama d3 oynamak uğruna diğer bütün oyunları oynamamayı göze alacak insanın yapacağı birşey değil tabii. :)

elbette bizim forumla bitmiyor iş ama black ops'ta da gördük, çıkar çıkmaz herkes kapıştı forumda. genel oyuncu kitlesinin davranış şekline işaret ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

cahil cühela bir soru sorayım. belkide 1213231 kere sölediniz burada k.bakmayın.

Wowdaki gibi pvp geari pve geari gibi iki tür olacak mı d3'de?

Olacaksa pvp gearlarıda ah da satılabilcek mi?

Milletn ah'dan parayla aldığı itemlarla pvp de karşımıza mı gelicek?
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

...
Ben hakikaten pek oyun oynamama rağmen artık, hala oturup D2 oynayan adamım. Rune'larından, Small charmındaki yüzde 1'lik değişime, enchanced damage'in yüzde bir fazlasına kafayı bozan deli adam var Bnet'te. Gerçekten çok değişik bir item olayı var oyunun inşallah dengeleri bozmazlar diye umuyorum über runeword vs'ler ile. Drop rate'ler ne kadar az olursa mesela o kadar güzel olur. Karakter customization manyağı bir oyun. Hele arena ve multiplayer'ın doruk noktası olacağı oyunda inşallah şu AH işine dikkat ederler
...

Şuna katıldım.
Umarım DII gibi uğraştıcı ve derin olur itemization. DII'nin hala da oynanıyor olmasının sebebi o. %0,3434 şansla düşecek itemi, rune'u kovalamaktı aylarca.
Umarız saçma sapan gimplenmez bu.
Sosyal ağlarda paylaş

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#fgYPhb!bcY!Zabbbb

şu builde bak mesela. %40 civarı crit şansın olsa wrath of berserker nerdeyse sürekli açık olur.

frenzy -> atak başına 3 fury
battle rage + into the fray -> her crit ile 7 fury
over power + momentum -> her crit ile 7 fury
weapon master -> mighty weapon ile her hit 1 fury

wrath of berserker + thrive on chaos -> her kazanılan 9 fury için 1 sn uzuyor süre
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Şuna katıldım.
Umarım DII gibi uğraştıcı ve derin olur itemization. DII'nin hala da oynanıyor olmasının sebebi o. %0,3434 şansla düşecek itemi, rune'u kovalamaktı aylarca.
Umarız saçma sapan gimplenmez bu.

ehuhe %0,3434 drop rate itemi aylarca mi kovaladin.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#fgYPhb!bcY!Zabbbb

şu builde bak mesela. %40 civarı crit şansın olsa wrath of berserker nerdeyse sürekli açık olur.

frenzy -> atak başına 3 fury
battle rage + into the fray -> her crit ile 7 fury
over power + momentum -> her crit ile 7 fury
weapon master -> mighty weapon ile her hit 1 fury

wrath of berserker + thrive on chaos -> her kazanılan 9 fury için 1 sn uzuyor süre

aoe çok zayıf bu buildde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...