Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Mesela Inferno'nun sololanamayacak olması, teleport'un cd'u, auction vs bunlar oldukça olumlu ve bot olayını tamamen bitiren değişiklikler aslında, Diablo'nun bnet'teki zevki 8 player oyunlardı ama Hell bile bell iitemları alınca çok kolay oluyordu. Benim tek isteğim oyunda çok über itemlar olmaması. D2 Lod'daki runeword'lar oyunu resmen bitirmişti, aşırı güçlüydüler ve abartı özellikleri vardı..Itemların über statlar +skiller yerine ufak ufak unique modlara sahip olması, deadly blow vs gibi ama abartmadan daha eğlenceli olur. Wowdaki gibi olmasın. Dengeli olsun, hatta bazı rare'lar unique'lerden iyi olsun falan:).
Sadece rare aşkı için d2classic oynayanlar var..
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

yalnız, inferno= hell deil durum.

hell'de lvl'ınız düşman moblarıyla ynıydı yine, burda oyuncu lvl'ı 60'a capli ama npc levella 110'a kadarmı ne cıkıyo.

cok ufak bir duzeltme : hellde mob lvl D2 de 85 di, sen ise 99 a kadar gidebiliyordun,kısaca aynı bile degildi,

lvl 110 kısmını bilmiyorum acıkcası oyle birsey okumadım ama biz lvl 60 ken lvl 62-63 moblar boss lar olacak dendi, eger bunlar zaten wow daki gibi lvl farklından kaynaklanan etkilerle gelirlerse yeterince zor olur :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi patchle hatırlamıyorum ama d2 de mobları buffladır baya hell de tabi.Players 8 solo hammerdinden baskası imkansıza yakın cok cok iyi itemler düsmüs olması lazım.O tabi 4+ oynarsan kolaylasıyor baya.Umarım o denge işini iyi ayarlarlar zevki ordadır zaten hack&slash in ki bu konuda blizzard'a güveniriz sanırım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Selam, banım açıldıktan sonra ilk measajım bu konuya olsun istedim.

Oyunda hala Real Money Auction House var, farkındasınız değil mi? Yani blizzard micro transactionı endüstri standardı haline getiriyor. Dandik uzakdoğu mmoları gibi parayı basıp item alma var oyunda. Kınayt gibi bişey. Daha da kötüsü, blizz yaptığı için bu model bilgisayar oyunları piyasasında hakim model olacak.

Skill tree vs. siteye konulana kadar bu tartışmalar bi şekilde devam ederken bi anda herkes hayalindeki diablo3 karakterini yapmaya koyuldu ama Micro Transaction gerçeğini ve bu ihanete koşa koşa ortak olacağınızı da unutmayın lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...