Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Masquerade said:

wryyy said:

Abi diablo 3 ve combo ne alaka onuda cozemedim. Bildigin konsola cevirmis adamlar hepten

oha görmedin mi?
whirlwindi aktif ediyorsun mesela o anda ekranda yazan tuşlara basarsan daha uzun sürüyor skill.

Gulduk eglendik mi simdi ?

hacibekirlokumu said:

adam akıllı yorum yapan yok.

Adamlarin $u oyunu gecen 6 seneyi WoW basinda ya$ayan adamlar icin yaptigi apacik ortada, zaten Blizzard North yok, WoW ekibi yapmaya calisiyor $u oyunu. Diablo nun fanlari nefret ediyo nerdeyse D3'ten. Neler var sayalim.

-60 level cap
-D2 den bildigimiz dungeonlar yok, instance var WoW gibi
-Skill ve stat pointleri otomatik dagitiyor level atladikca. WoW gibi.
-Artwork ve grafikler WoW v2.0
-RMAH. Reel parali auction house. Bu konu hakkinda kisa 1 cumle yetmez bence, baya tarti$mali bir konsept.
-Necro yok, yerine bi tane witch doctor koymu$lar. Bildigin WoW'dan arak karakter.
-Single player yok
-Offline oyun oynayamiyosun. Bizim gibi rezil internetle cebelle$en adamlar sallanmiyor.
-LAN yok
-Ilk ba$ta soyledigim gibi konsol lamerligi var oyunun her tarafinda. Mesela combo x 10 gibi. Super kill, mega kill falanda eklicekler utanmasalar.

Cok buyuk degi$imler var oyunun heryerinde.
Sosyal ağlarda paylaş

wryyy said:

-60 level cap
-D2 den bildigimiz dungeonlar yok, instance var WoW gibi
-Skill ve stat pointleri otomatik dagitiyor level atladikca. WoW gibi.
-Artwork ve grafikler WoW v2.0
-RMAH. Reel parali auction house. Bu konu hakkinda kisa 1 cumle yetmez bence, baya tarti$mali bir konsept.
-Necro yok, yerine bi tane witch doctor koymu$lar. Bildigin WoW'dan arak karakter.
-Single player yok
-Offline oyun oynayamiyosun. Bizim gibi rezil internetle cebelle$en adamlar sallanmiyor.
-LAN yok
-Ilk ba$ta soyledigim gibi konsol lamerligi var oyunun her tarafinda. Mesela combo x 10 gibi. Super kill, mega kill falanda eklicekler utanmasalar.

60 99 ne farkeder? legit lvl 99 karakterin var mı hiç bilmiyorum ama 99 olmak gereğinden fazla zordu diablo 2de.

dungeon yok instance var demişsin yine aynı muhabbet. yine aynı şekilde ne fark eder? klasik d2 baal run: worldstonekeep l2 waypointe git. teleport ola ola aşağı kata inişi bul. yine tp ola ola throne of destructionu bul, minionları temizle, baalı kes, lootla ve çık. yada gir pite herkesi öldür. yada git contesse öldür runeleri al çık. bundan ibaretti dungeon dediğin.

skilleri sen seçiyorsun yine ama stat olayında haklısın. ona ben de kıl oldum.

auction house olayında da haklısın.

necroyu bırak paladin de yok. QQ. ama haksızsın yine.

nası yok single player.

wowda yada diğer oyunlarda sorun yaşamadan iyi kötü oynayabiliyorsak bunda da online sorun yaşamayacağımıza eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

60 99 ne farkeder? legit lvl 99 karakterin var mı hiç bilmiyorum ama 99 olmak gereğinden fazla zordu diablo 2de.

diablo 1'de sevdiğimiz (ya da diablo 2 de olabilir) özelliklerin hepsi böyle kırpıldı zaten.

"lvl 60'dan sonrası çok zor zaten" tamam o zaman 99 levela gerek yok.
"her classda belirli statları dağıtıyordun zaten" tamam o zaman statlar otomatik dağıtılsın.
"herkes 6 skilli maxlamayı tercih ediyordu zaten" tamam o zaman maximum 6 skill seçebilelim.
"silahlarını başkasından satın alıyordun zaten" tamam o zaman gerçek parayla çalışan auction house koyalım.

hehehe.

ya da belki de wow özentisi yapmak istemiş de olabilirler.
her yeni expansionda 10 level daha arttırırlar capı.
ilk exp lvl 70, ikinci exp lvl 80, üçüncü exp lvl 90, dördüncü exp lvl 99.

tamam dördüncü expansionda diablo'yu öldürmüş oluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

hacibekirlokumu said:

Şu beta hala oyundan anlayan insanların eline bi' geçmedi, adam akıllı yorum yapan yok.

Şunu üstüme alındım da, ne tip yorum beklediğini merak ettim.

Sınıf başına toplam 5-7 skill, 1 pasif falan kullanabiliyorsun en fazla, o da L10 olursan.

Derinlemesine test edebileceğin hiçbirşey yok.

@Spark, US serverlarına bağlandığımız için latency baya yüksek, EU'da böyle olmaz. Anca SC2'de olduğu gibi spike falan olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

60tan sonrası zor değildi de 90 sonrası zorlaşıyordu. legit en yüksek karakterim lvl 94 barbarian ve lvl 93 hammerdin. bilmiyorum hiç lvl 99 karakter yaptın mı ama 90 hadi bilemedin 95 sonrası gereksizdi bildiğin. he olsun ne zararı var dersen haklısın, aynı kalsa daha iyiydi ama sanırım yeni expansionlar ile artıracaklar lvl capi aynı wowdaki gibi. lol

stat olayında haklısın. bence recommended + opsiyonel olarak tamamen oyuncuya bırakılmış olsa daha iyi olurdu.

skill olayına yorum yapması zor ya. sevmedim sanırım ben de ama emin de değilim tam asdfsa

diablo 2 de eşyaları trade ediyordun ve büyük bi sorun vardı bu trade işinde. belirli bi para birimi yoktu oyunda. rune üzerinden gem üzerinden vs dönüyordu trade. goldun değeri yoktu. gerçek parayla auction house olayına tamamen karşıyım ben de bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...