Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

ya o değilde 5 class mı 7 class mı var?

7 nerden çıktı dicekseniz gameplay videosunu dinlemenizi öneririm. anlatan adam 1.-2. dakkalar arasında barbarianı anlatmaya başladığında "one of the seven classes" tarzı bi söylemde bulunuyo.

umarım 7 olur ühüh. paladindi necromancerdı druiddi görmek oynamak isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

Witchdoctor varken Necromancer olmaz gibi. 5 class diye biliyorum ben.

Barbarian ve Witchdoctor açıklananlar zaten. bir tane ranger bazlı olur, salt büyü sınıf olarak sorcerer son olarak da paladin olur. druid, assassin gibi karakterleri expansionda görürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

-Cleglaw- said:

7 nerden çıktı dicekseniz gameplay videosunu dinlemenizi öneririm. anlatan adam 1.-2. dakkalar arasında barbarianı anlatmaya başladığında "one of the seven classes" tarzı bi söylemde bulunuyo.

several diyo ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

beni de başlangıçta rahatsız etmedi videoda ama sonra ss'lere bakınca ve rob pardo'yu dinleyince geliştirecekleri yönden endişe duydum. yorumlar da eldeki grafikler üzerinden. mutant breakdance yorumlarıyla bir tutmak pek mümkün değil. (:P)

Mutant breakdance diyalogdan nı çıktı ?
Hepsi aynı fok

http://img440.imageshack.us/img440/8742/1205049165740rj8.jpg

Cuce said:
sorcerer olucakmış zenci zenci.

Bende feci ırkçılık var. Zenci diye paladin açmadım öbür boyu. Sorc zenci yaparlarsa mod yükler öyle oynarım yemin billah
Sosyal ağlarda paylaş

lol same shit iyiymiş.

mutant breakdance grafiği eleştirmiyordu fakat, öyle vurunca öyle döner mi filan diye. (:P)

arcane sen cevabını 2-3 sayfa geride almıştın sanırım, aynısını yapıştırtma. :P

ha bir de en azından kimse "fo3 daha çıkmadan warhammer'ı ve aoc'u sildi" gibi dahiyane bir yorum yapmadı buradaki gibi eheh
Sosyal ağlarda paylaş

-Cleglaw- said:

blizzardın huyudur 2 li bi expansion pack gelir buyuk olasılıkla olur sana 20 :S:S:D

ahanda bunu buldum
bakı ver canum (classes)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...