Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Sam said:
adamın biri "oyun bu haliyle titan quest'e benzemiş" deyip "öyle değil, böyle yapılır!" düşüncesiyle şöyle bir ss hazırlamış. diablo havasına daha çok yakışmış gibi geldi bana da doğrusu:

Simdi oncelikle sagdakilerin kesinlikle cok daha iyi durdugunu soylemeliyim solda ki SS'lere gore. AMA ben videoyu HD izledim ve bu ssler kadar kotu durmuyor, gayet guzel.

Ayrica basiniza odunla TOYYNK die vursunlar emi! Oyun bugun aciklandi ve millet "ORASI KOTU, BURASI REZIL" moduna hemencecik girivermis, helal yani.

Bu adamlar Blizzard... Adamlarin duyurduklari oyun buyuk degisime ugruyor cikana kadar. Diablo 3'te buna tabi olur, 2011'de cikacak bir oyunu tartisiyoruz, o gune kadar upgradeler olur. Texture detail ve 1 tane filter ile yukarda ki goruntuyu rahatlikla elde ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

2011 şehir efsanesi, TBA. şahsi tahminim 2009, 2011'de bu grafikler follofoş olur her şekilde ne efekt basarsan bas. (:P)

ayrıca sağdaki gibi yapmayacaklar sanırım rob pardo'nun dediğine göre. adam üstüne basa basa "önceki oyunlarda az renk kullandık, bunu değiştirmek istiyoruz" dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

3 aya çıkacağını sanmıyorum. Fakat 2011'de biraz fazla geç olur. Bence Blizzard Oyunu 2010'nun ilk veya ikinci çeyreğinde çıkarmayı planlıyordur.WOTLK 2009'un son çeyreği,2010'nun ilk çeyreğinde Starcraft, ikinci çeyreğinde ise diablo çıkarsa finansal olarak da blizz'in çok işine gelir. Fakat oyunu yapan Blizzard olunca emin olamıyorsun işte. Beyenmediler mi hiç acımadan erteliyorlar. Bu arada oyun 4 yıldır yapım aşamasındaymış. Ben en geç 2010 ikinci çeyrekte çıkar diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
Arkansis said:
Sc 2 yede lazım bundan
nedir o öyle terran üniteleri fabrikadan cilayı kapmış çıkmış gibi

adamın değiştirdiği görüntüler muhteşem

Bence SC2 tam ayarında.
Diablo değil ki SC2, bu şekilde "noisy" efekt felan çakılsın...

noisy effect değil
binaların üzerlerine façalı kaplama lazım
zerg üniteleri zaten wow ve hiç olmamış
terran üniteleri , o kadar çatışmaya girmelerine ramen eski oyunlardaki o façalı pis görüntü yok , bal dök yala cinsinden pırıl pırıl parlıyorlar. öyle terran olmaz , hafif kirli olucak , yara bere olucak sağında solunda binaların , eski yüzlü durucak
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
Ehah nette diablo 3 hakkında yazılanlara bakarken buldum.

diablo 2

diablo 3

bunun aynısı sc2 dede var
w3 den beri kastıkları motor ile wowu yaratıp , bunun üzerine geliştirip çat çat oyun basıp basit çocuksu texture larla para kırmak mı acaba önümüzdeki 10 sene içerisindeki planları diye düşündürüyor.

umarım son bi makyajdan geçer o texture lar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...