Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Luxor said:
diabloda her class gücü yettiği kadar armor giyiyor giymesinede , ornate plate mail giyecem diye o kadar puanı strength e vermez bir sorceress herhalde.

İyide sorc zaten sadece str/dex/vit veriyor o_0
Chains of Honor giydikten sonra yemişim gerisini gerçi 156 mı ne str lazimdi totalde
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
Sam said:
bu arada sonraki boss duriel gibiydi cidden heh

benziyor :)

Eh boşuna deemdim sayfalar önce duriel gibi diye:=)

Durielle ilk karşılaştığımda ciddi tırsmıştım yalnız, ufacık bir odaya düşüyorsun ve çıkışın yok. Bin kere öldürmüştü beni.. kaç tane town portalaçıp da kıçımı kurtardım healing potion lara ne kadar para sadım o zamanlar hatırlamıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

melee yapanlar hariç herkes istediği unique armor neyse o kadar str veriyordu, belki biraz değiştirmişlerdir sistemi.

evet ben de acemi buildi (iskeletlere koymuştum puanları) necro'yu bırakıp sıfırdan başka karakter yapmıştım duriel yüzünden. bir oyunda ilk ve son defa bir yerde takıldığım için sıfırdan başlamak zorunda kaldığım yerdir.

umarım bu sefer pahalı bile olsa bir respec sistemi olur oyunda. milyon cipi filan bile isteyecek olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

cinematic trailer mükemmel olmuş. blizzard taa ilk oyunlarından beridir ispatladığı "blizzard'ın meşhur alev efekti yeteneği"ni bu videoda da göstermiş. dilim tutuldu valla.

ama gameplay trailer'ı halen çekemiyorum. uyuz oldum.
neden cinematic trailer downloader çalışırken gameplay trailer downloader çalışmıyor merak ettim.

800mb'lık hd formatında izlemek istiyorum oysa ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...