Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

dikkat ettim, dragon age konusunda, ayni kisiler boyle olumsuz konusmuslardi, sonrasinda cikinca oyun en cok ayni kisiler oynamisti, umalim bu seferde bu sekilde olsun..

patinin muhalif liderleri, daha cikmadan hic bir oyun icin super olacak demiyorlar zaten. heleki populer bir isimse, populer bir firma ise anam anam, bastan bitmisler :)

dragon age'in grafiklerini eleştirmiş miydim?
hatırlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

dikkat ettim, dragon age konusunda, ayni kisiler boyle olumsuz konusmuslardi, sonrasinda cikinca oyun en cok ayni kisiler oynamisti, umalim bu seferde bu sekilde olsun..

patinin muhalif liderleri, daha cikmadan hic bir oyun icin super olacak demiyorlar zaten. heleki populer bir isimse, populer bir firma ise anam anam, bastan bitmisler :)

diablo, elm sokağı kabusu gibidir veya 13. cuma gibi... bok gibi olsa bile oynarsın. d3'ü eleştirenlere kızmamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi diablo 2 yi oynamak var oynamak var.
1. türlüde sadece bitirip ''bitirdim abi'' diyenler
2. türde iste bitirip +90 charlar yapıp beraber run atma. rune item charm düşürüp üstünü adam gibi yapma. pvp yapma gibi şeylerde var.

Birçok insan sadece bitirmekle kaldığı için ustasıyım abi diye gezen çok. Ama oyunu asıl amacına uyarak oynamış olanlar ayrı bir keyif almıştır mutlaka. keşke serverda oynadığımız zaman gelip bizle beraber daha çok kişi oynasaydı. o zaman söylemek istediklerimi anlarlardı. o yüzden lütfen hack and slash kesince bitiyor gibi algılamayın. diablo 3 tende beklentimiz bu yönde. yine 2 gibi olsun. grafikmiş atmosfermiş pek onlara bakmıyorum. eline yüzüne bakılır olsun yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

şu forumda blizzort kadar tapılan herhangi bir diğer şirket ismi söyleyebilir misin? şu kadar da mı eleştirilmesin?
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Kanuni said:

şu forumda blizzort kadar tapılan herhangi bir diğer şirket ismi söyleyebilir misin? şu kadar da mı eleştirilmesin?

Blizzard :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...