Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2009 Yıl sonunda piyasada

Mumu

Öne çıkan mesajlar

FromTheHell said:
o kalecinin çıkması olayı da bende 2vs2 de falan oluyo hep(PC).
tam kuzenle oynuyoruz böyle ateşli bi maç falan.
kaleci uçup gidiyo kafasına göre, gol yiyorum.
skor dönüyo falan, bi şekilde etkiliyo maçın gidişatını.
"ulan böyle gol mu olur bug var sayılmaz lan!1!" falan desem de "sttr lan" diyen kuzen tarafından mağlup ediliyoruz arkadaşımla.
asıl sorun da kuzende değil sadece bende olması bunun.
delircem lan

aynen kardeşim delirmemek elde değil 2 tane kumanda kırdım illaha O la mı başlatmak zorundayım oyunu delirtio adamı. artık yüzüne bile bakmıyorum oyunun. oynatmıorm da arkadaşlar geldiğinde öle bi sinir yaptım. Bu aptal bug yüzünden 1 şişe jack kaybettim. Kaybetmesinde deilim adam gibi yenileyim hiç sorun değil ama oyun hatasından bıktım. Aynı maçta bomboş kaleye şut çekicem adam hakeme çarptı wuramadı yani çok saçma yerlerde hakem...
uzun lafın kısası oyuna werdiğim paraya çok acıdım bu kadar.! :@:X
Sosyal ağlarda paylaş

d1evas said:
DoruK said:
şortlar ne zaman gerçekteki gibi bacağa yapışacak, içi boş silindir teneke gibi olmaktan çıkacak, o zaman diyeceğim ki adamlar yapıyor.. 10 yıl olacak hala yapamadılar şu teknolojiyi..

o zaman nba oyna onda öle değil adamın hareketine göre formanın dalganmasını yapmışlar pes de sadece kırışma var formalarda çok hafif eğer 2008 varsa replaylerden dikkat et görürsün o ayrıntıyı

nba basket oyunu ben futbol oyunu istiyorum. ama nba de de istediğim gibi değil. 2008 de ise tam silindir 10 kiloluk salça tenekelerine benziyor şortlar.
Sosyal ağlarda paylaş

FromTheHell said:
o kalecinin çıkması olayı da bende 2vs2 de falan oluyo hep(PC).
tam kuzenle oynuyoruz böyle ateşli bi maç falan.
kaleci uçup gidiyo kafasına göre, gol yiyorum.
skor dönüyo falan, bi şekilde etkiliyo maçın gidişatını.
"ulan böyle gol mu olur bug var sayılmaz lan!1!" falan desem de "sttr lan" diyen kuzen tarafından mağlup ediliyoruz arkadaşımla.
asıl sorun da kuzende değil sadece bende olması bunun.
delircem lan

Bende geçenlerde benzerini yaşadım ama sonra farkettim ki, "kare" ye sürekli basarak ikili sıkıştırmada bırakmışım takımımı savunmada. Ve ceza sahası içinde kalecim'de kendini bu gaza getirmiş ve ikili sıkıştırmaya gitmiş, bu sayede aniden rakibime bir boş kale yaratmış oldum.

Bunun haricinde de bizim kontrolumüz dışında kalecinin hafif açılmaları var birebir kaldığı pozisyonlarda. ben öyle durumda genelde "x"'e basılı tutuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...