Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnternette Köşe Yazısı Yazmak, Para Kazanmak

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Evet biliyorum içinde para kazanmak ve internet olduğu için geldiniz çoğunuz :) Fakat burada bir tuto ile karşılaşmadınız tabii. Ufak bi sorum olacağdı.

Bir teknoloji/bilgisayar sitesinde incelemeler vs. yazmayı düşünüyorum. Sizce bunun ederi ne kadardır? Fiyat olarak ne istemem gerekiyor, neyle ölçülür bu muhabbett yani? Ayrıca ücretler nasıldır?

Sorduklarım genelde 1000 karakter başına dediler ama çok mantıksız geldi bana bu.
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
Evet biliyorum içinde para kazanmak ve internet olduğu için geldiniz çoğunuz :) Fakat burada bir tuto ile karşılaşmadınız tabii. Ufak bi sorum olacağdı.

Bir teknoloji/bilgisayar sitesinde incelemeler vs. yazmayı düşünüyorum. Sizce bunun ederi ne kadardır? Fiyat olarak ne istemem gerekiyor, neyle ölçülür bu muhabbett yani? Ayrıca ücretler nasıldır?

Sorduklarım genelde 1000 karakter başına dediler ama çok mantıksız geldi bana bu.
75 ytl iyidir:)
Sosyal ağlarda paylaş

75 yetele iyidir evet ben 50 ye de razıyım :)
Hele bi ben yerimi sağlamlaştırayım tanıdıkları araya sokarım merak etmeyin :)

Bana mantıksız geliyor bu harf başına ücretlendirme. Yazıyı gereksiz yere uzatabilirim ben de ama kısa iyidir ya. Kısa ama emek harcanmış bir yazıyı uzun ama hikaye bir yazıya tercih ederim de, neyse. Şimdilik bin karaktere 3*5 yetele ye talim edicez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...