Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KNAYT İSRAİLE YARDOM YOPOYOR

Cons

Öne çıkan mesajlar

said:

ridtwo00 (1 month ago) Show Hide
+1 Poor comment Good comment
Marked as spam
Reply
yhqa beyler bende bu oyuu 3 seneden berı oynuom bı yaraq oldugu yoq a.q. 3 senede 5 mılyardan fazla para vermısımdır ama elımde hıc bısı yoq ustune ustluk lıse 1 de sırf bunun yuzunden sınıfta kaldım ılk donem 38.5 gun ıkıncı donemse 2 hafta gıttım sadece sonunda okuldan kovuldum lutfen dıkkate alın ve ark larınızıda dagıtın vıdeo yu yapana da sonsuz saygılarımı gonderıorum emegıne saglık kanqam benım jnm ayucum :D:D:D(bıras ırı kemıqlıde ):D:D:D

+1 basamadım pırokşiden :(

ya şakadır herhalde? herhalde? oksijene üzülürüm.
Sosyal ağlarda paylaş

can6767can said:

KNİGHT ARTIK TARİHE KARIŞMASI MUCİZE OLUR LÜTFEN BU VİDEOYU GEREĞİ OLABİLDİĞİNCE DAĞITIN!!

BU VİDEOYU DİKKATE ALMAYAN, KNİGHT OYNAYAN, BU VİDEOYA İNANMAYAN ALLAH KATINDA ALLAH'a NE YANIT VERECEKTİR ONLARI DÜŞÜNSÜN BU VİDEOYU LİNKİNDEN 15 DAKİKADA EN AZ 15 KİŞİYE YOLLAYIN VE ONU KANDIRMAYA ÇALIŞIN YOLLAMAZSANIZ ŞU BU OLCAK YOLLARSANIZ ŞU BU OLCAK DİYE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ya muhteşem ya ahaha,

ölmüşsün sırat köpsürünü gecerken cat diye "NEDEN KNIGHT ONLINE OYNADIN!!!!" diye soruyolar

aahaha aklıma böle abuk abuk sahneler geliyo
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
azuka said:
beyler bunu ızelyenler bıde sunu ızlesın :

www.youtube.com/watch?v=dWwMpv41qXk&feature=related

said:
cobhccob (3 months ago) Show Hide 0 Marked as spam Reply | Spam bi cevap niteliginde olmamıs. hiçbi hurafe ispatladıgı yok. eslanttaki yazıyı ispatla. adamlar zaten tak diye koymicak simgelerini. benzete benzete yapacaklar.
ama sizin gibi kor adamlar hala filistin e atılan bombalara katkıda bulunun. helal olsun

>:D<
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...