Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

süperkahraman.com

Fly

Öne çıkan mesajlar

aman allahım!

Hakkında: korktum o bana yetişti

Hakkında: süt, neskiük,

Hakkında: Bir Cumartesi günü dışarıya çıktım... Dolaşırken Spiderman yanıma geldi ve artık spidermanlığı sana veriyorum dedi bende kabul ettim ve o günden beri spidermanım'!!!!!

Yavaş yavaş yonjalaşır burası XD

Hakkında: benim hikayem uzun anlat anlat bitmez tek bir şey bahar senayı seviyorum.

Hakkında: malesef benim hiç bir gücüm yok < tebrik ettim

Hakkında: ben birgün giderken kediyi kutardım kedide bane saol kardeş dedi bende vazifemiz dedim

AMAN TANRIM
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.superkahramanlar.com/kahramanim/medya/kahraman.fotograf/121945405171.jpg

Adı: ABDULLAH KOTAN
Takma Adı: APTİ
Enerji İçeceği: KOLA
Ünlü Sözü: Sonunu Düşünen Kahraman Olamaz
Şehri: MUŞ
Yaşı: 12

Hakkında: kahraman olmam halkımın güvenliği demektir.Ben kahramanken hiç kimseye birşey olmaz.Tabii allahın gücü benim gücümden daha fazladır

bu ne lan??
Sosyal ağlarda paylaş

Adı: Asım Can Yağız
Takma Adı: [kei]klan_efendisi
Enerji İçeceği: kola ve süt
Ünlü Sözü: www.darkorbit.com``da klan_efendisi klanına katılan kotuleri yener
Şehri: Hatay
Yaşı: 9

Oylayın

Hakkında: bir gün arkadaşim yarısalımmı dedi tamam dedim yarıstık okulu on tur kosaracaktık ben ise yenemeyeceğimi sanıordum kola yanımdaki sütü ictim gine susadım kolada aldım arkadsımı yendim 5 turu o 400 saniyede kosarken ben 100 saniyede 10 turu 200 saniyede kostum arkadasım ınanamadı
Sosyal ağlarda paylaş

Adı: alperen canoğlu
Takma Adı: süper mutant x
Enerji İçeceği: YOK
Ünlü Sözü: az çene, çok iş İLK ÖNCE DÜŞMANININ SİNİRİNİ BOZ VE DALGA GEÇ ÖYLE SALDIR
Şehri: istanbul
Yaşı: 10

Oylayın

Hakkında: güçlerim; HAYAL ETTİĞİM HERŞEYİ YAPABİLMEK VE BÜYÜ YAPABİLMEK hikayem;BENDE 8 YAŞIMDA KENDİME BİR KAHRAMAN YAPMAYA KARAR VERDİM BÖYLECE KAHRAMANLARIN DÜNYASINA İLK ADIMIMI ATTIM 2 SENE SONRA KENDİME BİR KAHRAMAN YAPMAYI BAŞARDIM
Sosyal ağlarda paylaş

Queen said:
Adı: Asım Can Yağız
Takma Adı: [kei]klan_efendisi
Enerji İçeceği: kola ve süt
Ünlü Sözü: www.darkorbit.com``da klan_efendisi klanına katılan kotuleri yener
Şehri: Hatay
Yaşı: 9

Oylayın

Hakkında: bir gün arkadaşim yarısalımmı dedi tamam dedim yarıstık okulu on tur kosaracaktık ben ise yenemeyeceğimi sanıordum kola yanımdaki sütü ictim gine susadım kolada aldım arkadsımı yendim 5 turu o 400 saniyede kosarken ben 100 saniyede 10 turu 200 saniyede kostum arkadasım ınanamadı

OHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Lan çocuğu olimpiyatlara gönderelim adam dünya rekoru kırar şerefsizim o nasıl bir koşudur.
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:
Adı: alperen canoğlu
Takma Adı: süper mutant x
Enerji İçeceği: YOK
Ünlü Sözü: az çene, çok iş İLK ÖNCE DÜŞMANININ SİNİRİNİ BOZ VE DALGA GEÇ ÖYLE SALDIR
Şehri: istanbul
Yaşı: 10

Oylayın

Hakkında: güçlerim; HAYAL ETTİĞİM HERŞEYİ YAPABİLMEK VE BÜYÜ YAPABİLMEK hikayem;BENDE 8 YAŞIMDA KENDİME BİR KAHRAMAN YAPMAYA KARAR VERDİM BÖYLECE KAHRAMANLARIN DÜNYASINA İLK ADIMIMI ATTIM 2 SENE SONRA KENDİME BİR KAHRAMAN YAPMAYI BAŞARDIM

omg
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkında: bir gün bir labaratuarda bir iksir gördüm ...merak ettimm ve içitim kendime bir güç geldiii...

pauahahahahahah!!!

olum kafaları güzel yaşıyor lan bunlar. ne güzel anasını satiim.

edik:

Hakkında: şrek birgün süpermenle lokantaya gider.Orda et yerler su içerler giderler.Kötülük büycüsü.Kötülük büycüsü tam 60 güçte biri.Yani şrek ve süpermenden güçsüz.Ama onu 200 güçlüler yenemedi.Yani kötülük büycüsü çok güçlü.Sadece büylerinle güçlü oluyor.Büylerinle 2 robot oluşturdu.Robotlarda 60 güçte.Onun için şrekle süpermen robotları yenmişler.Ama kötülük büycüsü kaçmış.Süpermen şreği almış kötülük büycüsünü takip ettmişler.İyilik büycüsünü hapis etmiş kötülük büycüsü.Şrek iyilik büycüsünü kurtarmış.Süpermen kötülük büycüsünle ilgilenirken süpermeni yanına çarmış iyilik büycüsü.Süpermen gelirken kötülük büycüsü ateş yolamış.Ama ıskalamış.Sonra iyilik büycüsü ilgilenmiş kötülük büycüsünle.Büsefer iyilik büycüsü gödermiş ateş.Ve yenmişler dünya kurtulmuş oldu.

ohaaaa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...