Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADAM KALMADI

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Nihat ve Servet'in oynayıp oynamayacağı belirsiz hala. Ha oynamazsa ben şöyle bir kadrodan yanayım.

Rüştü

Sabri Gökhan Hakan Uğur

Aurelio M.Topal

Gökdeniz Hamit Ayhan

Semih

Ama Nihat ve Servet oynamalı mutlaka.

Almanya gibi açık ve sert futbol oynayan bir takıma karşı çift ön libero şart. Gerekirse Topal sadece ve sadece podolskiye adam adama oynasın, 10a 10 sürdürelim maçı.
Sosyal ağlarda paylaş

Luinir said:
toggie said:
ugur da oynamadı.

gençlerbirliğinde oynuyordu.

ayhan sol kanat oynadı galatasaray'da baya bi sure. defansif ozelliklerinin de ugurdan kat kat iyi oldugunu dusunursek bence oynar. mecbur kaldıgımıza gore oynatmakta bi sakınca yok. daha once oynamıs olup olmamasının bir onemi yok. ugur'un orda yapamayacagını biliyoruz, gencler'de oynamıs olsa ne olur. stopere koyacagımız adam da ilk defa stoper olacak ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
Tolga da oynasın deyip koyar bence sahaya terim.

Tolga oynamamalı kanımca. Ben güvenmiyorum o adama hala pek.

Rıdvan'ın da dün dediği gibi. "Bu takımın kalecisi Rüştü'dür. Rüştü olduğu sürece Rüştü'dür, Volkan varken de Rüştü'dür, Volkan yokken de Rüştü'dür"

Tamam hırvat maçındaki golde çok hatalıydı ama onun dışında çok güzel oynadı o gün, üstelik defansı da çekip çeviriyor, daha tecrübeli. Öyle abuk hataları tüm kalecilerimiz sözleşmiş gibi yapıyo zaten arada volkan da sık sık yapıyo aykut da..
Sosyal ağlarda paylaş

Aga rüştü oynamalı zaten benim tahminim o sadece...

Yoksa gönüllerden geçebilecek kadro belli. Ama bence Terim 2 forvet çıkar ve verdiğim kadro ile çıkar. Tahmin işte :D

Volkan varken de rüştüdür olayına katılmıyorum. Adam degaj yapamıyor, hatalı çoğu hareketi.. Ben beğenmiyorum rüştü'yü artık, ama tabiki tecrübe hakkıdır kale.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
Luinir said:
toggie said:
ugur da oynamadı.

gençlerbirliğinde oynuyordu.

ayhan sol kanat oynadı galatasaray'da baya bi sure. defansif ozelliklerinin de ugurdan kat kat iyi oldugunu dusunursek bence oynar. mecbur kaldıgımıza gore oynatmakta bi sakınca yok. daha once oynamıs olup olmamasının bir onemi yok. ugur'un orda yapamayacagını biliyoruz, gencler'de oynamıs olsa ne olur. stopere koyacagımız adam da ilk defa stoper olacak ayrıca.

o da doğru da zaten arkalı-önlü oynayacaklar. ben pek fark edeceğini düşünmem bekte kim oynaysa oynasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamın hala inanılmaz refleksi var. O frikikleri (normal sürenin son dakikalarındaki) çıkarmak herkesin harcı değil, yan toplarda da geçit vermedi bizim defans izlerken. Oynamaya oynamaya alan hakimiyetini kaybetmiş çok yanlış yerlerde çıkıyor açılıyor evet ama onun dışında daha güvenliydi bence Volkan'a göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
Aga rüştü oynamalı zaten benim tahminim o sadece...

Yoksa gönüllerden geçebilecek kadro belli. Ama bence Terim 2 forvet çıkar ve verdiğim kadro ile çıkar. Tahmin işte :D

Volkan varken de rüştüdür olayına katılmıyorum. Adam degaj yapamıyor, hatalı çoğu hareketi.. Ben beğenmiyorum rüştü'yü artık, ama tabiki tecrübe hakkıdır kale.

Degaj yapamıyo da, yaptı mı da tam yapıyo gole asist yapıyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yok o asisti yapanın özelliği değil, Semih gol atacaktı, asist rüştüden geldi, rüştü olmasa başkası verirdi o asisti, çünkü Semih YAZACAKTI : )

He he. Şaka bi yana, maç boyunca dağa taşa dikti be rüştü topları : ) Ama oynar herhalde.. Gerçi piskolojiye bağlı biraz, Terim bu iş burda bitti, daha fazla ilerleyemeyiz derse verir kaleyi tolga'ya ayhanı da 11 başlatır kazımı tutar yedekte felan.. Oynasın elemanlar der yani..
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
Yok o asisti yapanın özelliği değil, Semih gol atacaktı, asist rüştüden geldi, rüştü olmasa başkası verirdi o asisti, çünkü Semih YAZACAKTI : )

He he. Şaka bi yana, maç boyunca dağa taşa dikti be rüştü topları : ) Ama oynar herhalde.. Gerçi piskolojiye bağlı biraz, Terim bu iş burda bitti, daha fazla ilerleyemeyiz derse verir kaleyi tolga'ya ayhanı da 11 başlatır kazımı tutar yedekte felan.. Oynasın elemanlar der yani..

hazırlık maçı mı lan bu sddfg.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu hazırlık maçından felan değil ben Fatih Terim olsam bu kadroyu sürerdim yani..

Tolga
Sabri Gökhan Zan Balta Uğur Boral
Mehmet Topal
Hamit Aurelio Ayhan
Semih Mevlüt

Mevlüt yerine Gökdeniz de koyabilirdim belki, duruma göre : )

Ama Fatih Terim yok ben bu maçı almak istiyorum der ise, Rew'in verdiği kadrodur çıkacak olan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...