Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.4.3 patch notları

geffen

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:
1 senedir yenilen nerf nerde ?
stealth nerf bu olsa gerek göremiyoruz bi türlü :)

Dier topic'teki yazidan alintidir.

"... Nerfleye nerfleye bitiremediler diyoruz warlocklari, bazilari biz nerf gormedik diolar. Körmusunuz arkadasim? Healing reduction'dan etkilenen drain life'i, resilience'in dot dmg'ini kesmesini, okuz gibi abaran armor ignore'u, kisacik bi crowd'da olen warlock petlerini (niye acaba), s1 gear'la s3 warlock'u kukla gibi oynatan rogue'lari, SL/SL ustunden 2k MS yaslayan warriorlari gormediniz mi? Gormek mi istemediniz?... "
Sosyal ağlarda paylaş

Senin nerf dediğin şeyi insanlar fix olarak görüyor olmasın ?

Bütün oyunda resiliencedan etkilenmeyen TEK dmg kaynağı vardı. O da iki meslek tarafından kullanılıyordu. Bu iki mesleğin arenası 2v2 de ortalığın ... neyse. Herkes eşit şartlara çekiliyor. Bundan daha normal birşey olamaz.

Healing reductionın drain lifeı kısması kadar normal birşey olabilirmi ?

Ne olmuş petler 3 classa karşı eziliyorsa ? Diğer 6 classın anasını ağlatıyor.

Bu warlockların olmaları gerektiği hale çekilince ağlamalarına bayılıyorum. PvP yi domine edince sorun yok ama 3 class çıkıp bunları ezince vay anam halimize. Ulan bir mage olarak ezelden beri healerlar, warlocklar dibimize kibrit suyu döküyor. Hani noldu ? Ne değişti ?
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
Senin nerf dediğin şeyi insanlar fix olarak görüyor olmasın ?

Bütün oyunda resiliencedan etkilenmeyen TEK dmg kaynağı vardı. O da iki meslek tarafından kullanılıyordu. Bu iki mesleğin arenası 2v2 de ortalığın ... neyse. Herkes eşit şartlara çekiliyor. Bundan daha normal birşey olamaz.

Healing reductionın drain lifeı kısması kadar normal birşey olabilirmi ?

Ne olmuş petler 3 classa karşı eziliyorsa ? Diğer 6 classın anasını ağlatıyor.

Bu warlockların olmaları gerektiği hale çekilince ağlamalarına bayılıyorum. PvP yi domine edince sorun yok ama 3 class çıkıp bunları ezince vay anam halimize. Ulan bir mage olarak ezelden beri healerlar, warlocklar dibimize kibrit suyu döküyor. Hani noldu ? Ne değişti ?

1v1 yada duel'e pvp die baktikca, bi yere varamayiz zaten. Adam nerfleri gormek istemis, nerfleri yazdim. FIX die adlandirmak bunlarin NERF oldugu gercegini degistirmiyor her ne kadar gormezden gelinmek istesede.

Kaldi ki aglayacak bir durumum yok, gladiatorumu olmusum, pve'de de yapacagimi yapmisim, niye aglayayim? Her lafa "aglama" derseniz zaten oldugunuz yerde sayarsiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Haftalar önce değil net olarak 6 ay önce gelmişti before the storm patchi. 6 ay boyunca yeni talentlerle oynamıştık WoW'u. Şimdide WoLK öncesi benzer bir patch ile en az 4-5 ayda bu talentlerle oynarız.

Hatta sezon 4'ün son yarısı bu talenlerin güzel bir testi olur.

hmmm ben cahil kalmışım o zaman,

şimdi lvl 80 e kadar olan talentler gelir diosunuz wotlk çıkmadan.

hadi amin bakalım.

zira ben lvl 60 oldum 2 hafta sora fln tbc geldi çok bi bilgim yok pretbc talent tree vs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...