Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şahika Koçarslanli Replikleri

Pakize

Öne çıkan mesajlar

Evet avrupa yakası sezon tatiline girdi ama Şahika kalbimizde yaşamaya dewam ediyyy =)

filmden en beğendğiniz şahika repliklerini burada tekrar yaşatalım ve umarım diğer sezonda şahika dewam eder umuduyla ;

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

sen ve arkadaşların toplu halde kendinizi satsanız bu elbiseyi ödeyemezsiniz

olmaz olmaz deme hiç olmaz olmaz sevgilim zaman neler gösterir belli olmaz sevgilim

tüm fiziksel varlığım ve iskandinav tarzı uzuvlarımla senin olmamı mı istiyosuun? :D

çünkü bunun dörtte üçü heyecandan mütevelit gaaaazzz...yaa gerçekteeennn... :D

yemeğimi payylaşmayı seevmiyorumm...prensip meselesi bebeğimmm..

bak bebeğim, salon kadını çizgimden kaymak üzereyim.

işte böyle bazen de namusumla döverim adamı . :D

sınırsız libidona noldu küçük serseri?

huuop!!! rahatmısın oglum sen?

oyyyyyyyy.çook tatlıııııı ay inanmiyorooooom .....

naber geçkin taze? aaahhhhhaaahh...
Sosyal ağlarda paylaş

Engin Günaydın dışında Avrupa Yakası gerçekten kötü bir dizi haline geldi,bir amaç yok artık dizi de,Engin Günaydın'ın çevresinde dönüyor herşey.Her bölümde mutlak büyük yer kaplıyor,en çok güldüren bölümler onun olduğu sahneler.

İzlemiyorum gerçi Avrupa Yakasını bayağıdır,yurtta falan denk gelince bakıyorduk hehe
Sosyal ağlarda paylaş

[quote DarKRideR]Engin Günaydın dışında Avrupa Yakası gerçekten kötü bir dizi haline geldi,bir amaç yok artık dizi de,Engin Günaydın'ın çevresinde dönüyor herşey.Her bölümde mutlak büyük yer kaplıyor,en çok güldüren bölümler onun olduğu sahneler.
İzlemiyorum gerçi Avrupa Yakasını bayağıdır,yurtta falan denk gelince bakıyorduk hehe

(tu)(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Luinir said:
Mortis said:
Diziden ne bekliosunuz ki konusu zaten yok dizinin. Sit com işte. Güldürüyor mu güldürüyor. Tek izlediğim türk dizisi.

öyle de dizi 90 dakika ya yuh yani. insanı baymaya başlıyor. sit-comlar 20-25 dakika arası olur. 1 tane reklam koyarsın yarım saat işte.

bizim insanımuz Tv karşısında reklam arası dizi izlemeye ve bu şekilde işkence çekmeye bayılır. Ha izlemiyomuyum? ben de izliyorum.

Sit-com mevzuna gelirsek, ilk 2 sene iyiydi diyenleri anlayamıyorum? Volkan'ın çıkmasından başka ne farketti? Bence o zamandan çok daha ileride şu anda Avrupa Yakası. O zaman Ata Demirer etrafında dönüyordu şimdi Engin Günyadın ne kadar çok ön planda olsa da diğer karakterler de kendini belli ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...