Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Youtube kapandi, TTnetVideo acildi...

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

said:
TTNET VİDEO servisine giriş yapabilmeniz için TTNET ADSL bağlantısı kullanmanız gereklidir. Kullanmakta olduğunuz internet bağlantısı TTNET ADSL olmadığından TTNET VİDEO'ya giriş yapamazsınız.

TTNET VİDEO'ya erişmek için kullandığınız IP numarası 195.***.***.*** olup şu anda ADSL bağlantısı kullanıyor ve bu mesajın hatalı olduğunu düşünüyorsanız 444 0 375 TTNet Çağrı Merkezi'ni arayarak belirtilen IP numaranız ile destek alabilirsiniz.

Kablonet kullanıyorum.

Böyle şey görülmedi. Bir internet sitesi yapıyorsunuz. Belirli bir servis sağlayıcıdan internetinizi almazsanız giremiyorsunuz. Yani internetin bilgi paylaşımı ve bir bilgisayardan her bilgisayara erişim mantığına çok ters bir durum. İnternetin icadına ters bir durum.

Her neyse. Ben ttnet videoya girmek için adsle geçecem, bu yaptıkları kısıtlama çok işe yaradı hemen geçiyorum gidip.
Sosyal ağlarda paylaş

efsaneymiş, yakın gelecekte internet sağlayıcıları sitelerle anlaşma yapacak, siteler kendilerine anlaşmalı olan internet sağlayıcıları ile bağlananlara daha hızlı erişim diğerlerine de daha yavaş erişim sağlayacak, TTNET de buna alıştırma yapıyor herhalde. Yakın da internetin de içine edecekler tam anlamıyla. Şu şirketler kazandıkları tüm parayı alıp... neyse heh
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
efsaneymiş, yakın gelecekte internet sağlayıcıları sitelerle anlaşma yapacak, siteler kendilerine anlaşmalı olan internet sağlayıcıları ile bağlananlara daha hızlı erişim diğerlerine de daha yavaş erişim sağlayacak, TTNET de buna alıştırma yapıyor herhalde. Yakın da internetin de içine edecekler tam anlamıyla. Şu şirketler kazandıkları tüm parayı alıp... neyse heh

böyle bi haberi linklemişlerdi sen mi yazdın o haberi yoksa? lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...