Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fringe (2008) - Fox

arcane

Öne çıkan mesajlar

Karakterlerin zaman zaman espriler yapması, olaylara sarkastik yaklaşmaları diziyi komedi dizisi yapıyorsa House'u da komedi dizisi saymalıyız.

Warehouse 13'de komedi unsurlarının ön planda olduğunu söylemek son derece yanlış olur. Fringe ve X-files karışımı bir dizi işte. Meraklıları mutlaka göz atmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Komedi ağırlıklı derken Warehouse 13 den bahsediyorsun heralde. Fringe in alakası yok çünkü komedi ile. warehouse 13'te de sadece adam biraz komik sayılır dizi olarak pek alakası yok gibi.

warehouse 13 asıl Eureka ya benziyor. Hatta birer bölüm karakterler misafir oyuncu olarak diğerinde oynadı. Ortak bir dünyada geçiyormuş gibi gösterdiler.

Fringe çok farklı konumlanır bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Ortaaam

Ya Olivia nın bir ortağı vardı hani, Boston Legal daki Brad Chase olabilir, o adamı ilk sezonda Massive Dynamic te bir küvözün içinde göstermişlerdi. Walter a kaldıktan sonra mekan ortaya çıkar diyordum, çıkmadı. Bir şeyler mi kaçırdım? Aydınlatana şuku.

Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Ortak ne oldu?

Ya Olivia nın bir ortağı vardı hani, Boston Legal daki Brad Chase olabilir, o adamı ilk sezonda Massive Dynamic te bir küvözün içinde göstermişlerdi. Walter a kaldıktan sonra mekan ortaya çıkar diyordum, çıkmadı. Bir şeyler mi kaçırdım? Aydınlatana şuku.

Bu arkadaşın güzel bir sorusu var, yok mu cevaplayan.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

quixef said:

Ortak ne oldu?

Bu arkadaşın güzel bir sorusu var, yok mu cevaplayan.

Küvezin içine almalarının sebebi öldükten sonra kafadaki bilgileri toparlamaktı. Elemanı canlandırmak değildi istekleri.

Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

abi şu aşk meşk işini hiç sokmıcaklardı diziye.

off aynen abi ya. zaten kahramanı kadın olan film ve dizileri hic sevmem ama fringe iyiydi.

olivia karakterini hic sevmedim ben dizinin basından beri. kadın bi kere guzel falan degil. son bolumde kırmızı ruj surup saclarını acınca biraz tas gibi oldu ama yine de guzel degil. ayrıca oyunculuk konusundaki kabiliyetsizligi diziyi bıraktıracak bana yakında. suratta hep aynı ifade. botoks yaptıranlar olur ya boyle guluyo zannedersin ama aslında saskınlık ifadesidir. onun gibi.

walter olmasa cekilecek iskence degil de iste, toparlıyor adam butun diziyi. sezon sonunda karar vericem devam edip etmeyecegime sdfsd =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...